Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn leszek 7 hetes terhes...

Hétfőn leszek 7 hetes terhes és igazából semmi tünetem nincs (kicsit érzékenyebb mell, és több folyás) ez lehet baj? Csütörtökön kell mennem orvoshoz!

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

:) Én 8-9 hetesen játszottam el ugyanezt, bár itt nem tettem fel kérdésnek, csak páromnak adtam elő, hogy nekem nincs semmi tünetem, biztos elment a baba... blabla...


Párom meg rám nézett és azt mondta: "Nyugi szívem, a hiszti-tünet megvan" :D:D


Nyugodj meg, van akiknek teljesen eseménytelen a terhességük, csütörtökig bírd ki aggódás nélkül!


36 hetes kismam

2013. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,azért megnyugtató hogy más is volt így :D
2013. máj. 24. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
örülj neki, az se lenne jobb hidd el ha mindennap kidobnád a taccsot:-)) Nekem sem volt tünetem , a folyáson és a mellfeszülésen kívül semmi, aztán meg nőni fog a pocid , és rugdos mindennap a babód, az lesz a legjobb tünet:-)))))23hkm boldog babavárást!
2013. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok nekem a mellfeszülés is elmúlt, olyan 11-12 hetesen de akkor sem kell majd megijedned :-))))
2013. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!! megnyugtató volt! szép délutánt nektek!
2013. máj. 24. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ciki vagy sem én ezt a kérdést szinte minden héten feltettem,semmi tünetem nem volt az elején.Aztán kb. a 11.hét körül lett enyhe hányingerem és kb 2 hétig hánytam reggeli után,de ennyi.Én mindentől féltem,mindig azt gondoltam hogy biztos hogy van valai probléma mert épp nem fájt a cicim annyira,vagy nem feszült a hasam és tök jól voltam.Pedig az a legjobb dolog ha nincs semmi bajod!Képzeld csak el milyen rossz lenne végighányni és rosszul lenni?!!25hkm
2013. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem túlaggódom én is feleslegesen! de valóban megnyugtató azért hogy mások is voltak így! :) köszönöm a válaszod! boldog Babavárást mindenkinek!!!
2013. máj. 24. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. En sem voltam rosszul, egyszer sem hanytam (meg) a terhessegem alatt. Meellfeszules volt es faradt voltam. :) Szerencses voltam, es lehet, te is az vagy. Boldog babavarast :) 21hkm
2013. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is :) igen,valószínű szerencsés vagyok! boldog babavásást neked is! :)
2013. máj. 25. 09:51
 10/10 A kérdező kommentje:
minden rendben van Pocilakóval :)
2013. jún. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!