Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok! Mar 25 hetesen olyan...

Lanyok! Mar 25 hetesen olyan eroseket rug, hogy faj! A hivatalos honlapok szerint ilyen a 30. hettol van. Nagy lesz a baba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem is nagyon fájt a hasam a baba rugdosásától, már a 20.hét elejétől. Mégsem nagy a babám.
2013. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés
2013. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia:)


Látom kaptál választ már, és én is ezt szerettem volna kérdezni :)

Én 22 hetes vagyok, és sokszor hatalmasakat tud rúgni:) szerintem erre csak annyi a magyarázat,hogy "rossz" ponton rúgott meg:)

Én örülök neki, csak néha a hólyagomat támadja :))

2013. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazi kis vadorzók:-))))))))))
2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
En 21 hetes vagyok es bar nem faj csak neha kellemetlen, de idonkent az az erzesem, hogy kirugja a hasfalam es kijon koszonni :) Mar a 14. hettol erzem pedig elso baba.
2013. máj. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, hogy hatalmasakat rúgott, mindig az jutott eszembe, hogy "nem ér ilyen szemérmetlenül nagyot rúgni anyába". Most kisebbeket rúg, de jó nagyokat domborít. Érdekes érzés. Gondolom ha még erősebb lesz, megint számíthatok az erős rúgdosásra. 31hkm
2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!