Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig szedi? Hányadik...

Ki meddig szedi? Hányadik hétig szeditek a terhesvitamint, és milyet? Volt idő, amikortól csökkentettétek az adagot?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 2. trimesztertől, stb. Mit ajánlott a dokitok, védőnőtök?
2009. okt. 5. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gravidát, de csak 3. hónapig. Nekem az orvos és a védőnőm sem ajánlotta tovább. Sok gyümölcsöt, zöldséget ettem, sportoltam és aktív életet éltem, illetve élek is, most is. Szedtem vasat, magneb6-ot, csak ezt ajánlották. Hogy tényleg óriás bébik születnek tőle azt nem tudom, de nekem azt mondták mivel kicsattanok az egészségtől, felesleges. Ha volt olyan napom hogy keveset aludtam, sokat dolgoztam és nem tudtam legalább 2x nagyon egészségeset kajálni, akkor bevettem 1-et.
2009. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én az orvosom tanácsára csak a 12. hétig szedik terhes vitamint! Utána maj csak vasat ha kell!

Gravidával kezdtem, de mos femibinot szedek. Gravidda nem jött be, nem nagyon tudtam lenyelni, meg rosszul is voltam tőle. Ez a femibion ez bejött!

2009. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy ennyien válaszoltatok. Én kezdetben Elevitet váltogattam Gravidával, aztán a dokinő tanácsára Femibiont szedtem. Tegnap fogyott el és ma kezdtem a 12. hetet. Nem akartam ezért az egy hétért új dobozzal venni. Ezért is kérdeztem. Hipp Natalt akarok inni a fennmaradt 2 hétben, ami még az első trimeszterből maradt, aztán majd meglátom (de a nagy tabletták nekem is gondot jelentenek:(

11hetes

2009. okt. 5. 14:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a 24. hétig szedtem naponta( ne kérdezd miért:D), aztán hetente 2-3. 32 hetes uh után pedig már csak hetente 1 max. Nekem senki nem javasolta, magamnak alakítottam így.

39 hetes

2009. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 2 gyereket is szültem és egyiknél sem szedtem terhesvitamint, de az elsőnél kellett pótolni a vasat, a másodiknál még azt sem. 1.- 4200 g-mal született, a 2.- 4000 g-mal. Mindkettő egészséges.
2009. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!