Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti székrekedésre...

Terhesség alatti székrekedésre ajánlanátok valamit? Stadalaxot szedett be valaki?

Figyelt kérdés
Tudom rostdús táplálkozás, gyümölcs-zöldség, eszem is és be is tartom ezeket!De ha ez nem jön be mindig? Stadalax nevű hashajtót próbálta valaki esetleg?Betegtájékoztatóján rajta van hogy nincs ismert káros hatása és közvetlenül a bélben szívódik fel?Néha 1 szem megengedett ha nagyon rossz??
2013. máj. 29. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert görcsöket okozhat.

Amit lehet, szilva lekvár, laevolac szirup, glicerines kúp

2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó erős kávé?
2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mira baby víz,nekem bevált.
2013. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En mar mindent kiprobaltam, semmi se hasznal. Vagyis egy hete egesz jo (minden nap volt szekletem), de nem tudom minek koszonheto, ugyanazt eszem, viszont elkezdtem tornazni - lehet, h ez? Mindenesetre csodaszerekkel mar nem probalkozom. A doki es a vedono csak annyit kotott a lelkemre, h soha ne nyomjak. Ha jon, jon, ha nem nem. Aztan egy ido utan mindig kijon magatol (neha 3-4 nap)...
2013. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küszködöm. A dokim az mondta, hogy hashajtót semmiképp sem szabad beszedni, megindíthatja a szülést (hasi görcsök miatt).


Ha nincs inger se, akkor Tamarinlax lekvárt egyek; ha van inger, csak nagyon kemény a széklet, akkor glicerines kúpot használjak.

2013. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Rendszeres testmozgás, persze csak ha nem vagy veszélyeztetett! Nekem csak ez jött be, plusz sok folyadék, bármi mást próbáltam kutyafülét sem ért. A legkisebb ingerre is keresd fel a mellékhelységet, mert ha kicsit is visszatartod, rontasz az állapoton.
2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az actyvia csodakat tett. Az elso par nap 2-3 dobozzal aztan csak napi egyet. Szenvedtem en is elotte
2013. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az meg fontos, amit a 6-os mond. Ra kell ulni a wc-re es varni, nekem neha bejon.
2013. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZilvalekvár sárgabarack fél ora és hatása van..
2013. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!