Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetesen nektek látszódot...

11-12 hetesen nektek látszódott a hasatok vagy éreztétek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En lattam, de kb annyi volt, mint egy puffadas. Csak ugye mar reggel is ott volt, a puffadas meg akkor nincs... Masok nem lattak. A 14. het utan nagyon megindult, most mar latvanyos mami hasam van. Most mar szerencsere nagyobb mint a fenekem (nekem nagyon kerek, felgimb fenekem van, ami picit nott is most...), igy mar nincs az a kellemetlen erzesem, h csak kovernek nezek ki. :-) 18hkm
2013. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) A puffadás az nekem is megvan, de tudom, h a baba még nem akkora, h odáig felérjen a méh.
2013. máj. 29. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem látszódott egy picurit, de másnak még nem tűnt fel, viszont második terhességemnél már másnak is feltŰnk!
2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is látom, de följebb, mint ahol még a baba van. Neked is így volt?
2013. máj. 29. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon ember függő és terhesség függő is. Ismerek olyan nőt akinek a 9. héten már látszódott pedig normál testalaktú volt. Viszont utána sokáig nem nött. A második terhességénél pedig jóval késöbb kezdett el látszani, pedig akkor is vékony volt.
2013. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon látszik, ez a 2. terhességem. Az első iker volt. Mondták is, hogy elég hamar látszani fog valószínűleg.

DE tényleg ember függő sztem. is.

Hasizom stb.

2013. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 15hétben vagyok és már kezdek szépen gömbölyödni.De ez tényleg testalkat függő.
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elso terhessegemnel csak en lattam ilyenkor meg, a masodiknal 6 hetesen jottem ra, hgy terhes lehetek foleg abbol is, hogy mar lattam is, hogy nott a hasam, teljesen kiallt. Most vagyok 13+4 hetes es mar eleg szepen latszik!
2013. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok, de 11 és 12 hetesen is látszott, sőt talán már 10 hetesen is látahtó volt, hogy alul jobban kiáll. Sajnos én hasra hízom, és most is volt rajta felesleg, hogy teherbe estem tehát ez még plusz rásegített. Egy- másfél hete viszont, már lehajolni is nehézkes, zavaró.
2013. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!