Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent es mitol van ha...

Mit jelent es mitol van ha helyenkent kemenyedik meg a hasam? Es mit jelent ha az egesz megkemenyedik? (1-2 percig tart a kemenyedes kb. )

Figyelt kérdés
Ha fekszek ritkan kemenyedik. De ha felkelek altalaba mindig megkemenyedik kb. 1 hete. Vagy ha hajolok akkor is. Masnak volt igy? 31hkm
2013. máj. 30. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták h ha helyenként keményedik meg, akkor az a baba. A fogadott szülésznőm mondta h ha egyik oldalamon kemény, mintha egy kis pukli lenne ott, akkor vszínűleg a baba kinyomta a hátát :-) Ha az egész has alja, akkor keményedés. Én sem tudtam, meg nekem korábban is kezdődött, mg-ot is iszok..


29 h km

2013. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak helyenként keményedik, az nem keményedés, de ha az egész, az viszont az. Szedj magnéziumot (de csak a 36. hétig), és ha egy kellemes meleg zuhanyzástól sem múlik el, és rendszeresen jönnek, akkor gyorsan menj orvoshoz!

De ne ijedj meg, csak menj el! Általában le tudják állítani, ha időben bemész!

Egyébként sétálástól sokszor keményedik már így, a vége fele, nyugodj meg, nem lesz semmi gond!

Szép szülést! (9 hét múlvára... :))

2013. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a buksija vagy a popsija amit kinyom,ez a helyenkenti kemenyedes.Ha az egesz meg kemenyedik arra alltalaba mgb6ot irnak,de attol sem kell meg ilyedni a mehed vedekezik a rugdalozasra es keszulodik.
2013. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!