Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok! Most...

7 hetes terhes vagyok! Most voltam vizsgálaton és 18mm -es petezsák benne 5,7mm-es embrió! De az orvosom nem hallott szívhangot! Lehetséges hogy baj van vagy csak még nagyon kicsi! Ilyenkor szoktak egyáltalán már szívhangot nézni, nem korai még?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam uh-on, 3,3 mm a baba, és már lehetett hallani a szívhangját. Látható volt a pulzálás.
2013. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha 5 hetesen volt 2,5 mm akkor 7 hetesen minimum 16 mm-nek kell lennie.

Naponta 1mm - t nő

2013. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztél rá a dokitól, hogy ez normális-e? Nekem a 7. héten volt szívhang, de a babák nem a tankönyvek szerint fejlődnek.
2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szia.minden nap gondolok rád.voltál azóta dokinál?
2013. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam a tegnap vizsgálaton, sajnos az embrió nem nőtt és szívhangja sincs vagyis elhalt! Jövő héten hétfőn megyek és akkor beszéljük meg a továbbiakat! Köszönöm azoknak akik gondoltak rám, aranyosak vagytok!

2013. jún. 11. 20:49
 16/18 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom ami veled történt.remélem hamarosan újra összejön nektek a baba és akkor már minden rendben lesz.
2013. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mi is reménykedünk benne!
2013. jún. 12. 15:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont ezen estem át tavaly év vége felé (nekem 12 hetesen ment el), de most már újra összejött és a 14. hétben vagyok :) Ne aggódj, legközelebb nem lesz semmi gond. Dolgozd fel ezt az egészet, már amennyire fel lehet dolgozni... Ha már a következő baba a pocakodban lesz, akkor ő már mindenért kárpótolni fog! :) Sok sikert és sok boldogságot kívánok :)
2013. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!