Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy az apa...

Mit tegyek, hogy az apa felfogja, hogy gyermeke lesz és törődjön velem úgy ahogy egy kismamával illik?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy értessem meg vele és nagyon nagy a nyomás rajtam és a stressz.....
2013. jún. 4. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekik más ez az egész! Én is sokszor vérig sértődtem,hogy elmegy,itthon hagy,hogy nem akar semmit vásárolni a 30.hét előtt... Sokszor veszekedtünk,olyan dolgokat láttam bele a helyzetbe,amik nem is voltak,apró-cseprő hülyeségeken felkaptam a vizet. Utólag sajnálom is :-) szülés után 2 nappal tetőzött a helyzet,a kórházban bőgtem,hogy mennyire szemét (nem hozott mignont és fél órát volt csak bent,egész nap dolgozott)... :D no comment :) szerintem üljetek le,nyugodt hangnemben beszéljétek meg,mondd el neki,hogy mi bánt,hogy mit szeretnél máshogy.. Neki is változnia kell,megérni a feladatra.
2013. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A páromnak is van egy rossz szokása,inkább nem mennék bele,hogy mi az,de teljesen megértelek. Én sok jót nem tudok mondani,mindig csak ígérgetett,hogy majd,ha megszületett,akkor abbahagyja,aztán megszületett és gondolhatod,hogy mi lett a vége. Amiért szemet tudok hunyni felette az az,hogy ezt leszámítva törődik a fiúnkkal,sokat segít,remek ember. Csak hát a rossz szokás.. Berögzült és nem képes elhagyni a szenvedélyét... Rosszul esik,mert kinek ne esne,sokat agyalok ezen.
2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát itt nem a terhességed elfogadásával van baj, ha nem az egész kapcsolattal. Csücsülj le és gondold át hogyan akarod a gyermekedet felnevelni, milyen életet akarsz te magad élni, és kivel akarod az életedet élni?! Nem biztos, hogy foggal körömmel ragaszkodni kellene valami olyanhoz ami már elveszett. Most gondold át a helyzeted még a baba születése előtt, mert neki már egy nyugodt környezetbe kell születnie. Gondold át mióta us reménykedsz, hogy majd minden jobb lesz? Komolyan érdemes reménykedni, hogy ezt az utat járva előbb utóbb szép jövőd lesz? Vagy inkább el kellene kanyarodni egy másik útra.
2013. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!