Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek elmult minden tunet a...

Akiknek elmult minden tunet a 8. het korul, de elotte volt mellfeszules, hanyinger, minden ahogy illik. Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi lett a vége? egy gyönyörű, egészséges kislány.

Ne aggódj, nem jelent gondot, ha nem vagy rosszul ,csak örülj neki.

Én a második babámmal vagyok 9 hetes, és semmi terhességi tünetem nincs. És tökre örülök neki. Sokszor el is feljetem, hogy terhes vagyok.

2010. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A végét még nem tudom, most vagyok 24 hetes :) Nyugi, ez semmit nem jelent, de ha nagyon aggódsz, akkor inkább kérj egy uh-ot, mert a stresszel árthatsz magatoknak. Én is nagyon ideges voltam, két hétig majd megevett a fene, 10 hetesen mentünk uh-ra másodszor. Utólag azt gondolom, ha okosabb lettem volna, nem idegeskedem, hanem megyek, és megnézetem magam. Sok sikert!!
2010. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaj lanyok olyan jo olvasni, hogy minden oke. Tavasszal ugyanigy eltuntek a tunetek, es vele a baba is. Most masodszori probalkozasnal, meg tiszta stressz vagyok, mert most is megszunt.

Nektek volt valami tunet, mielott megszunt, vagy az elejetol semmi?

Ja, es mar mindent megprobaltam... nem csinalnak uh.-ot 12. het elott, akarhogy konyorgok. Most keresunk privatot, de ahol vagyok nem igazan van. :(

Elsonek gratulalok :), masodiknak meg szoritok :)

2010. okt. 6. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
LEHET, HOGY az később volt, és baromságot írok, de nekem a védőnőm meghallgatta a baba szívhangját, egy kis kütyüvel, amikor mentem. De lehet, hogy ilyen korán még nem lehet, de ha lehet, őt is felkereshetnéd. Ezt kérdezd meg, lehet, csak nagyobb terhességnél lehet.
2010. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy mondd azt, hogy nagyon fáj a hasad, akkkor tuti megvizsgálnak. Ne küldhet el anélkül, hogy meg nem nézne. Hol laksz, hogy nincs magándoki?
2010. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kulfoldon vagyok, es igen mar gondoltam, hogy veszek egy olyan kutyut, hogy a szivhangjat halljuk, de felek tul korai es nem hallanank.

Amugy a probalkozasaimra az a valasz, hogy tudnom kell, hogy ilyenkor termeszetes a veteles, ezert nem ajanljak a 12. het elott. Barcsak otthon lennek :( igy varni meg 3 hetet... remalom. Most bujom a netet, hatha van valahol valami privat, az se erdekel mennyi, es milyen messze...

2010. okt. 6. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a 24 hetes. Nem akartam írni, mert nem akartalak megijeszteni, de most már látom, hasonló cipőben járunk: az első terhességem nekem is missed ab lett, ugyanígy eltűntek a tünetek. DE most is ugyanúgy a 8. héten egyik napról a másikra nem volt már tünet, és most minden ok. Ha nem akarnak uh-ot csinálni, csúnya dolog, tudom, de mondd azt, hogy görcsölsz, barnázol. Akkor muszáj lesz megnézniük! Miért van amúgy az, hogy külföldön ezzel ennyire nem foglalkoznak? (Sok ilyet olvastam már itt...)
2010. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ohh, szia. Hát akkor duplan megy a drukk :))

Jo lenne nalam is ez lenne. Az se erdekel, ha nincs kep, csak tudnam, hogy van szivhang...

Igen, itt kinn ez megy. Ha nincs semmi gond, kifogastalan az ellatas. Osszesen ket ultrahang, alulrol nem neznek, es azt hiszem 3 vervetel, es minden alkalommal egy kerdes, hogy jol erzi magat a kismama? :(

2010. okt. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!