Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyujtozkodni kismamaként?...

Nyujtozkodni kismamaként? Ugyértem magasra felfele teregetni szabad?

Figyelt kérdés

valaki azt mondta hogy nem vagyok normális hogy teregetek..de mégis ki csinálja meg helyettem??Meg egyáltalán felfele nyujtozkodni pl fárol barackot szedni?

Még egy kérdés 3 éves csajszit emelgetni???

6 hetes vagyok és néha igényli hogy felkapjam...



#nyujtozkodás
2013. jún. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet teregetni! Ilyet még nem is hallottam!:)

A nagylányt is emelgetheted óvatosan!

2013. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ne viccelj, persze hogy teregethetsz! Semmi baj nem lesz. :)) Még ilyet...

Nyugodtan emelheted a kicsit is, később már óvatosan csak. Jól be van a picurka vackolva!

2013. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt lehet. Pusztán rémisztgetés, hgy nem (mint a guggolás)
2013. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről a "nem szabad felfelé nyújtózkodni" dologról, bár nem tudom, hogy mennyi az igazság alapja, de azért elkerültem (nekem kinyitható szárítóm van, így nem kell nyújtózkodni), jobb az óvatosság alapon.

Az emelgetés az már veszélyesebb téma szerintem, az azért valóban árthat. Bár én sem tudom, hogy lehet kivitelezni, hogy nem veszed fel néha a gyereket, legfeljebb úgy, hogy te is leülsz, és az öledbe veszed.

Terhesség alatt - főleg ilyen korai terhességnél - szerintem veszélyes lehet, azzal azért jobb vigyázni.

2013. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy nekem az orvos is mondta mikor megállapították a terhességemet, hogy ne emeljek nehezet. Bár én az elején barnáztam is egy kicsit.
2013. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mindkettőt :) Az emelgetésnél az számít, hogy mihez vagy szokva. Az első babámnál alig emeltem valamit, mert én is barnázgattam kicsit, és max a bevásárlásoknál emeltem, amúgy nem volt jellemző. Most, hogy a kistesót várjuk, emelgetem a 13 kilósomat, és mivel előtte is ezt tettem, a dokim teljesen természetesen mondta, hogy persze, hogy lehet. A nyújtózkodás meg sztem valami régi dolog lehet, anyukám mondta nekem, hogy amikor engem várt, akkor az volt, hogy nem szabad nyújtózkodni, de én mástól, pláne orvostól ilyet nem hallottam. Meg arra is gondolj, hogy mekkora divat most a terhestorna meg terhesjóga, ha nézel róla képeket, hát folyton nyújtózkodnak :)
2013. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen babona letezik ezsel kapcsolatban nem tudom. Viszont azt tapasztalatbol igen, hogy pocakosan mar nem kenyelmes nyujtozkodni. Nekem is kell neha mert alaflcsony vagyok es pl. A konyha szekrenyben nem mindent erek el. Es ah no anpocim egyre kenyelmetlenebb.
2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..))

Hát igen elkerülhetetlen az emelgetés kislányom 16 kg de megszokta pl a bölcsiben hogy ugy köszönünk el hogy felveszem és ugy adok neki puszit..igényli nem tudok mit csinálni..majd vigyázok ...)

Majd később elmondjuk neki és akkor gondolom megérti mi a helyzet...

2013. jún. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!