Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyakán van a köldökzsinór?...

A nyakán van a köldökzsinór? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

25+3naposan keszult kepek,direkt ra kerdeztem hogy ugye nem a nyakan vana zsinor,es azt mondtak hogy nem.A kepeken ugy latom hogy olyan mintha a valla felett lenne atlenditve,de mi van ha a nyakan van?



2013. máj. 10. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg úgy néz ki.De n aggódj ők tudják mit kell nézni.Lehet,hogy csak nekünk tűnik úgy...

Mit mondtak akkor mi az?

2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, de aranyos az utolsó kép :)

Tényleg olyan, de ha az orvos mondta, hogy nem, akkor biztos igaza van. N aggódj! Igaz, mondani könnyű ;)

2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Mi itt nem vagyunk szonográfusok és UH professzorok. Tényleg úgy tűnik, de én hallgatnék a dokira.
2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!Azt mondtak nincs ratekeredve semmilyen testreszere sem..De akkor igyekszem nem aggodni.Az a baj hogy Skociaban elek es itt nem lesz tobb ultrahangom,de amig rendben ficankol/kinyomja magat addig nincs baj ugye?Mikor menjunk ujra 4Ds UH-ra szerintetek?(Itt nagyon draga...).Az utolso kepen eppen etkezik a kis tunder!:)
2013. máj. 10. 21:42
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
ezek a képek nem megfelelő minőségűek ahhoz hogy bármit is lehessen mondani. ezeket a papírképeket nem diagnosztikai céllal használják, hanem hogy legyen emlék. az amit az orvos mondott akkor amikor nézte az uh monitoron az a biztos.
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Én 29 hetesen voltam 4d-n.Nagyon szép felvételt készítettek.:)
2013. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindent megkerdeztem a doktornotol aki vizsgalt,tudom hogy ez egy babamozi,de itt Skociaban meg a mereteit se kozlik es semmilyen mas informaciot sajnos,ezert mentem el egy babamoziban ahol szakszeruen mertek es dokumentaltak kozben es a kepek cdrol vannak nem fenykepezett kepek.Ha a nyakan van akkor mikor erdemes ujra 3D babamoziba mennem hogy lassak hogy minden okes e?
2013. máj. 10. 21:47
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs a nyakán. De ha ott lenne,akkor sem lenne semmi. Amikor mi voltunk 4D-n,a fiam nyakát körbefonta a zsinór,akár egy sál :-) kérdeztem az orvost és azt mondta,hogy az elkerülhetetlent elkerülni nem lehet,de amennyire bele tudnak gabalyodni,olyan egyszerűen ki is bújnak belőle. Itt szuszog mellettem a 7 hósom :-) ne aggódj! Amíg érzed,addig nincs baj.
2013. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!Ez azert megnyugtatott!:) Kepet esetleg tudsz nekem mutatni?
2013. máj. 10. 22:07
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi a 26 héten voltunk 4D uh.on .A kislányom nyakán van átvetve a köldökzsinór mint a doki nyakán a sztetoszkóp.a képen olyan mint egy gyöngysor.az mondta nem kell aggódnom, még sokszor kibújik majd belőle.
2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!