Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok...

20 hetes kismamák hogy vagytok? Vettetek már valamit magatoknak (pl. kismama ruhát) a terhességgel kapcsolatban, és a babának?

Figyelt kérdés
Tudjátok fiú lesz-e vagy lány? Nem féltek a szüléstől? Írjatok bármit ami a terhességetekkel kapcsolatos :)
2013. jún. 10. 08:53
 1/7 Adri1616 ***** válasza:
D mSzia. Én ma vagyok 22 hetes. Már sokat ficánkol a kisfiam. Apuci is érzi már végre. :-) letagadhatatlanul terhes pocim van és borzasztó büszke vagyok rá :-) kimondott kismama ruhám 1 van egy póló amin két bébi tappancs van :-) amúgy a legings meg a basanacik a kényelmesek. A babának már sok mindene van de mind kaptuk szinte nem vettük. Majd a téli holmik meg az ápolási cikkek amik még hátra vannak. Na meg a szoba felújítása. És Te kérdező?
2013. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most töltöttem a 20. hetet. Még nem tudjuk mi lesz, nem mutatta meg magát. Van már egy fiam, 3.5 éves, így nem félek a szüléstől (főleg mivel nehéz szülésem volt, remélem a második már simábban megy majd)

Nem kimondottan terhes ruháim vannak, előtte sem voltam vékonyka, így inkább a rugalmas anyagú, vagy mell alatt bővülő ruhákat szerettem, azok mind jók rám most is - persze most sokkal jobban állnak a pocim miatt :)

A gyerekruhák nagy része megvan a fiam után - persze, ha kislány lesz, akkor kezdhetem eladogatni, és lányos holmikat venni :)

2013. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én holnap leszek 20 hetes. Én is érzem már 3 hete, hogy mozog a baba, de apukának még nem tudtam megmutatni. Holnap megyek ultrahangra ahol remélem már tudnak biztosat mondani, a 12 hetesen úgy látták hogy kislány lesz :)

Még idáig nem vettem semmit magamnak se meg a babának se babonából. De lehet vennem kell egy két ruhát mert a régi farmerjaim eléggé szűkösek már. Egy babanaplót kaptam idáig ajándékba a munkahelyemről.

2013. jún. 10. 09:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem első baba, azért félek a szüléstől. Nem tudom hogy fogom bírni :( Remélem semmi gond nem lesz és gyorsan haza mehetünk:)
2013. jún. 10. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 20+2 vagyok ma, ikrekkel:) egy lányunk lesz, a másik még titkolózik.

kismama ruhát nem sokat vettem, két tunikát, meg egy nadrágot kaptam kölcsön, a 14. hét körül, előtte nagyobb nadrágokat hordtam, most főleg nagyobb cicanacit és a tunikát, vagy régebbi nyári ruhát, ami mell alatt húzott. van 1-2 nagyon bő ruha, amit a "végére" kaptam, mivel már itthon vagyok, elvileg ezekkel kihúzom:)


a szüléstől nem félek, én császáros leszek, de már alig várom, persze maradjanak bent még jóóó sokáig!


terhességgel kapcsolatban 1-2 dolgot vettem, pl. hastartó "övet", meg hát a vitaminok. babáknak csomó ruha van már kölcsön, meg pár darabot mi is vettünk és egy cumisüveget, a másikat még nem vettem meg, amíg nem mutatja meg a nemét:)

2013. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

22 hetes vagyok. Első babánkat várjuk. Aki kisfiú lesz! :)

A babakocsit már megvettük, de csak azért mert nagyon jót, nagyon jó áron találtunk. Van már kishintája is a drágámnak.

Ilyen : [link] Csak a szine más! Ezt ajándékba kaptuk egy ismerőstől, akinek kinőtte a kisfia. Tőlük kaptunk már egy jó pár kisruhát, kengurút, hordozó kendőt. Nagyitól kapott már kisplédet, kisruhákat.

Apukája is vett neki márkás kis bady+sapka+kiszokni csomagot. Amikor kiderült a neme (20 hetesen) hazafelé mi vettük meg az első kiscipőjét, rugdalózóját.

Nekem van 3 könnyű kismamanacim. Bekellett szereznünk egy jó pár "L"-es méretű felsőt a megszokott "S" helyett. Nyári ruhákat, tunikákat kaptam még.

A babácskámat 18 hetesen éreztem előszőr. Rá egy hétre már apa is érezte. Sőt már 2 barátnőm is elkapott egy egy rúgást. Bár huncut a drágám, ha valaki odarakja a kezét ált.ban abbahagyja. A pocakom sokak szerint hatalmas. Én nem érzem igy, ( csak a derekam :S )és Imádom, hogy egyre gömbölyűbb. Bár tény, hogy az alvás már elég nehezen megy vele! A legjobb barátnőm 1 hete szült. ÉS megerősitett a félelmemben. Nem a szüléstől kell félni, hanem az útána következő felépűlési folyamattól :S

Boldog babavárást nektek! :)

2013. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ananke ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok.Én kaptam egy kismama nadrágot /de nagy rám/.Venni egy babanaplót vettünk,és gyűjtögetem az uh képeket :) Mi tudjuk,hogy kisfiú lesz.Ezért venni egy kis foci cipőt szeretnénk neki,csak még nem jutottunk el odáig :) Hát a szüléstől én majd úgy a 21.héttől kezdek el félni,mert akkor már megkezdődik a vissza számlálás.
2013. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!