Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen forró melegbe ti mit...

Ilyen forró melegbe ti mit esztek kismamaként? 25 hetes vagyok. Férjemnek úgyis mást kel főzzek, mert kicsit különbözik az ízlésünk.

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Én is 25 hetes vagyok.

Most épp túrós tészta volt az ebéd hidegen és édesen a két nagyobb kölöknek meg nekem.

Az apjuknak majd szalonnával lesz, ő úgy szereti.

Tegnap sült csirke volt mustáros pácban és petrezselymes újkrumpli.

Nekem most ezek estek jól :).

2013. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
hideg gyümölcs leves. töltött paprika. palacsinta.Ezeket ettem a napokban.
2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mai ebèdem sàrgarèpa fôzelèk csirkemellel pàrizsi bundàban.Rengeteg gyümit eszek,s.dinnye,g.dinnye,barack..stb.Valamikor csak egy hatalmas tàl gyümölcsöt eszek ebèdre,kèsôbb egy lightos szendvics,mondjuk nem is vagyok annyira èhes.

37hkm

2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as ezeket èn is ettem a napokban :-)
2013. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tejfölös hagyma leves, gyümölcsös rizs volt nálunk
2013. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bundáskenyér (örök favorit) uborkasalátával.
2013. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én állandóan gyümölcslevest ettem.
2013. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gyümölcsök, ami épp van, Joghurtok, főzelékek, gyümileves (ezt senki más nem eszi rajtam kívül...), bundikenyér tejföllel! :)

A nagyon nehéz zsíros kajákat amúgy se díjazom annyira, de most végképp nem!


33 hkm

2013. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ma szilvás gombócot főztem tegnap krumplifőzeléket tojással tegnap előtt sült kacsát krumplisalátával hétfőn pedig túrós palacsinta volt :D 25 hetes vagyok én is
2013. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt főzök amit megkívánok de mindig átgondolom hogy 4 évesem és férjem szereti e.Ezt meg szoktuk beszélni.

A napokban volt,tökfőzelék,franciasaláta,borsófőzelék,sülthúsok,rizsfelfújt,barátfüle,palóc gulyás,francia hagymaleves..

Ettől függetlenül naponta iszom sok narancslevet és eszem sok nyers sárgarépát ha van eper akkor eperturmixot mert ezeket kívánom,szendvicset délután és reggelire..A meleg számomra nem akadály férfis ételeket kívánok,kisfiammal a pociban....A forró meleg még ezután jön...:-)

21 hetes kismama

2013. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!