Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ez valami verseny?...

Kismamák, ez valami verseny? Van bármi jelentősége, hogy kinek mekkora pocakja?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemmel nagyobb volt a hasam, mint a másodikkal, de egyforma volt hosszuk-súlyuk amikor születtek. Teljesen átlagos, 55 cm és 3500 gr. Egyik kolleganőm ahányszor meglátott, sajnálkozva húzta a száját "az elsővel nagyobb volt, nem?"

Aztán mások: "nekem sokkal nagyobb hasam volt!", mondta ezt egy nálam kétszer nagyobb súlyú ismerősöm. Nyilván, ha én is 30 kg-ot híztam volna, a hasamra is tuti meg belőle, nem csak a fenekemre. Megjegyzem, így se híztam keveset, 12 kg-ot. Mire jó ez?


2013. jún. 14. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

8! Akkor szerinted valódi lehet ez a híres fotó? Mindenki állítja, hogy ilyen nincs! :)


[link]

2013. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Szerintem ilyen van. Én mindig láttam a könyökét, vagy a térdét, amikor forgolódott, jaj, és nagyon kellemetlen volt. Amúgy 48kgval kezdtem és 60al mentem szülni.
2013. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
a válaszokat olvasva az jutott eszemben, hogy valószínűleg mindenki a saját volt/jelenlegi pocakjához viszonyít. vagy a testvéréhez, stb. aki még nem volt terhes és nem sok terhes nőt ismert, annak szerintem mindegyik nagy
2013. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én is láttam mindig a lábát, meg a könyökét, de azért a lábujjait???:) Ez trükk, bár nagyon édes.
2013. jún. 14. 15:08
 15/23 anonim ***** válasza:
Nálunk a családba Én kezdtem meg a sort szülés ügyileg az Én fiam az első. Mindenki mindent hozzám hasonlít Nővérem mondja, hogy neki fele annyira sem fájt a császár, mint nekem ... Persze mert neki nem repedt el a szemérem csontja téraránytalanság miatt) az Én gyerekemnek ezt is azt is szabad volt az övéknek nem. Az én gyerekemnél szenzáció volt mikor elindult az övéknél nem volt akkora tapsvihar... Rossz érzés, hogy mindig velem vagy az enyémmel példálóznak. Az Én Fiam 5 hónaposan már állt, tesómnak 8 hónaposan állt fel sógornőmnek most 1 éves és még csak most indul el és erre mikor megkérdeztem, hogy na elindult a kicsi de jó??! a válasz nem lehet mindenki szuperbaba... Mintha epésen jegyeztem volna meg... Nem versenyeztetem a Fiam konkrétan lesz.rom az egészet, de az rosszul esik, hogy az én fiamhoz akarnak mérni mindent és őrá húzza mindenki a száját mert hát az első gyerek mindig az első a többi már nem fontos... Ezt már nem egyszer megkaptam én is és a nagymama is.. rossz érzés :S
2013. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11a fotó tuti igazi egy nagyon vékony vendégemen (fodrász vagyok) látni lehetett egy kis puklit mikor kinyomta valamilyét és azt is lehetett látni mikor merre megy a pukli... A Párom főnökasszonyáról van kép hogy látszik a kicsinek a keze kb 20 éves kép!
2013. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az tök más hogy puklit lehet látni (azt nekem is lehetett) de hogy ilyen részletességgel apró részek látszanak mint a talp széle és ujjak ez tuti trükk...

ha ennyire látszana az azt jelentené hogy mindösszesen a BŐR van a baba talpa és a a külvilág között ami meg tudjuk, nem lehetséges. Akármilyen vékony vki a hasfala több rétegből áll közte és a baba között bőr kötőszövet izom majd méhfal tehát ilyen papírvékony nem lehet max. ha vmi baj van.

2013. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Itt mindig mindenben egymásra akarnak licitálni az anyukák.

"Nekem már a 8. napon pozitív volt a tesztem", "én már 14 hetesen éreztem a mozgását", "az én gyerekem már x idősen mászott/felállt/járkált", "én 1 éves koráig is tudtam szoptatni", "nekem nem kellett tápszert venni, mert volt elég tejem" stb.

Nem tudom mi értelme ennek az egésznek. Leginkább semmi.

2013. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

meg amikor azt nyomták, hogy kinek hogy fájt a szülés és ki mennyire szenvedett és ebben is egymásra licitálnak!

Éppen fröcskölt a vér a kórház igazgató is jelenvolt a pom-pom táborban stb!

Vagy ki mekkora hősként nyomta le a hüvelyi szülést vagy, hogy éppen csak tokától bokáig repedt és még az orvos sem látott ilyet 150 éves praxisában soha, hogy egy nő ekkora hős legyen vagy így megszenvedjen.


Aztán jön egy kérdés, hogy fáj a szülés? és ááá dehogy is :D Mindenki kibírja :D

Jajj... SZörnyű!

2013. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az értelmét én sem látom. viszont ezeket nem egy anyuka szokta írni. hanem mondjuk az anyuka, aki nem tudott szoptatni és ez zavarja, azzal próbál "kompenzálni", hogy az ő gyereke már ekkor vagy akkor mászott/állt, stb..
2013. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!