Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ez valami verseny?...

Kismamák, ez valami verseny? Van bármi jelentősége, hogy kinek mekkora pocakja?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemmel nagyobb volt a hasam, mint a másodikkal, de egyforma volt hosszuk-súlyuk amikor születtek. Teljesen átlagos, 55 cm és 3500 gr. Egyik kolleganőm ahányszor meglátott, sajnálkozva húzta a száját "az elsővel nagyobb volt, nem?"

Aztán mások: "nekem sokkal nagyobb hasam volt!", mondta ezt egy nálam kétszer nagyobb súlyú ismerősöm. Nyilván, ha én is 30 kg-ot híztam volna, a hasamra is tuti meg belőle, nem csak a fenekemre. Megjegyzem, így se híztam keveset, 12 kg-ot. Mire jó ez?


2013. jún. 14. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem alatt viszonylag kis hasam volt, a szüléseim tök átlagosak voltak, a gyerekeim méretei is tök átlagosak lettek, és az első gyermekem minden mozgást nagyon későn csinált.

Hát nincs mivel dicsekednem:)))

2013. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Láttam már olyan kismamát akinek 30 hetesen kisebb hasa volt,mint nekem 24 hetesen,DE ő kb. fél fejjel alacsonyabb,kb. tíz kgval könnyebb volt,sokkal keskenyebb csípővel.Sajnáltam is volna,ha nagyobb a hasa. :-)

Az egyik barátnőmnek hátrahajló méhe volt,ezért később kezdett nőni a hasa,ill. nem mindenkinek fekszik ugyanúgy a baba.Nekem van,hogy nagyon kigömbölyödik rá egy órára fele akkora.Na meg a baba méfete sem ugyan olyan mindenkinél,tehát nem értem az ilyet.A LÉNYEG még mindig az EGÉSZSÉG!Mindegy mekkora csomagban.

2013. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na, hát én is ezt mondom!:)
2013. jún. 14. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!