Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

Eniko91 kérdése:

20 hetes terhes vagyok és véletlenül megégettem a hasamat, hozzáért a forró edényhez. Megfog látszani a babán vagy ez csak babona?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is megegett valamelyik heten a hasam, racsoppent a soskafozelek, de en nem hiszek ilyen babonakban. Ezt csak az emberek talaltak ki.
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Szia.

Én már a 30.hét fölött járta jócskán,amikor a forró olaj rácsöppent a hasamra,ami kicsit be is hólyagosodott..ilyen babonáról már én is hallottam,és kíváncsi voltam,hogy vajon tényleg meg lehetlesz-e látni a kisfiam hasán..szted???Persze,hogy nem,ez egy nagy hülyeség..neki sehol semmi,nekem pedig még azóta is ott van a forró olaj helye a hasamon :)


6 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) remélem így lesz, ahogy mondtátok :)
2013. jún. 18. 11:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél megégettem a hasam, kicsapott a forró olaj. Anya rögtön mondta majd meglátszik a gyereken. Mikor megszületett megnéztem a hasát, és neki is pont ott van egy sötét folt, ahol nekem lett az égéstől. Hogy most ez csak véletlen, ki tudja?
2014. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!