Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek benne, hogy a kismamák...

Hisztek benne, hogy a kismamák megérzik, hogy közeledik a szülés, pár nap és meg lesz a baba?

Figyelt kérdés
Én nagyon érzem, hogy nem sok van hátra, elkapott a fészekrakó ösztön és valami azt súgja azonnal szerezzek be mindent ami még hiányzik mert közeledik az idő. Nem az első babám, eddig még nem volt ilyen, de most az ösztönöm azt súgja legkésőbb e hónap végén meg fog születni.

#szülés #kismama #megérzés #hogy közeledik
2013. jún. 17. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012.02.27-re voltam kiírva sokszor hangoztattam hogy atyaég szökőév van csak ne 29.-én akarjon kibújni, mondanom se kell a lányom 2012.02.29-én született :-)
2013. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy éreztem,hogy előbb fog jönni. Én is 36 hétre születtem,bár ennek semmi jelentősége,de szerintem emiatt volt bennem ez az egész. Nagyon sokat keményedtem,a nyákdugó kb.ezer darabban távozott,mindig azt hittem,hogy a magzatvíz :D végül 41+2-re szültem,indították :)
2013. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok végül 40+5 napra szültem meg a kisfiamat indították 40+4 napon délutáni órákban így végül július 26.-án 02:17 perckor 3840 grammal és 52 centivel apukája születésnapján érkezett meg császármetszéssel! :)
2013. okt. 3. 13:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia,Gratulálok és nagyon jó égészséget kívánok Nektek :-) ...11-es
2013. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!