Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ez már biztos?

Vajon ez már biztos?

Figyelt kérdés
Ma voltam a dokimnál ultrahangon, mert PCOS-ra gyanakodott, mert a hormonjaim azt sugallták.Szeptember 5-én volt az utolsó mezesem.Szóval, bementem mert már megint nem akart megjönni és az ultrahang képernyőjén egy aprócska kis babukát láttunk.Nem akartam hinni a szememnek.Mielőtt az ultrahangot megcsinálta megkérdezte, hogy nem vagyok-e terhes.Én meg, hogy nem!!Aztán meg mégiscsak az vagyok.Nem is merem elhinni.Szerintetek elhihetem.?A doki nem merte biztosra állítani, főleg hogy májusba volt egy vetélésem.De a papírra az van írva:ut.üregben 3mm átm.apró akár korai gest.gyűrűnek is tartható.Nos?
2009. okt. 11. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mondta volna a dokid, ha nem gondolja komolyan!! Gratulálok! Kívánom, ez a babó ott is maradjon, amíg egészségesen meg nem tud születni! Mikor kell visszamenned? Akkor tutira biztosabbat, többet fogtok látni!
2009. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi korodnak megfelelő a méret. :) Ha PCO-s vagy, akkor feltétlen konzultálj az orvosoddal, hogy szükséges-e olyan készítmény, ami szinten tartja az inzulinszinted, mert ha az nincs rendben, akkor az vetéléshez vezethet.

De egy teszt is segíthet ám, hogy mi a helyzet. :)

2009. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet,de negatív lett.Most már semmit nem értek!!Akkor most mi van?Ma megyek vérvételre, hogy kiderüljön, hogy beindult-e a béta HCG-m.Remélem igen!!
2009. okt. 12. 07:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj mert még csak 5 hetes lehetsz pláne ha netán késői péd volt. Tehér ilyenkor még nem biztos hogy kimutatja a teszt. Nekem is csak 7 hetesen mutatta akkor is csak halványan pedig aznap nézték vérvételen a hcg 161 volt a teszt pedig tizes érzékenységű volt mégse mutatta ki.
2009. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen!A HCG hormonom nulla lett.Tehát nem terhesség, de akkor meg mi??A doki azt mondta,hogy menjek vissza 1 hét múlva.Addig meg egyen meg a fene, hogy akkor az mi a méhemben!!Nagyon el vagyok keseredve!Mit lehet tenni ilyen esetben!!?
2009. okt. 12. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
üres petezsák is lehet, vagy üszökterhesség, esetleg ciszta, ezekre lehet gyanakodni, de az is lehet, hogy egy nagyon korán elhalt terhesség....egy hét múlva valószínűleg fel fog szívódni és az igazat valószínűleg soha nem fogjuk megtudni...
2009. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne add fel a remenyt,en is voltam dokinal es azt monta hogy lat egy kisebb cisztat,irt fel gyogyszert meg montam neki hogy baba projekten is vagyunk es folsavot is irt,megmagyarzhatalan dolog de csak a folsavot vettem meg es kezdtem szedni,en teszteltem de negativ volt,meg kb jo ket hetig es azota 18 hetes kismama vagyok.Turelem,ne stresszeld magad,egy het mulva kiderul minden,addig is foglald el magad valamivel es maradj nyugott.
2009. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még valamiért reménykedek annak ellenére, hogy a béta HCG-m nulla volt.Talán azért mert nagyon szerettem volna most újra terhes lenni.Ez rossz szó volt inkább Várandós!
2009. okt. 14. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet ciszta, én visszamennék, hogy nézze meg megint. És ha most sem lát többet, akkor nem tudsz mást tenni, mint várni...

Lehet még nem termeli a szervezeted a hcg, és csk később lesz +

Drukkolunk!

(a Pcosnek nincs köze a terhességnek, attól lehetsz terhes! 10 éve hallagtom, hogy nem lehet babám, az első 3 hónap alatt sikerült, a második szoptatás mellett 7 hónap alatt!)

2009. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mizus veled?voltal dokinal?
2009. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!