Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem megy egyedül a fogyókúra,...

Harcosangyal kérdése:

Nem megy egyedül a fogyókúra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baromira elvesztem a motivációm és nincs aki tovább rugdosna ezen... Bánatomat kajálásába fojtom és már lassan gurulok... Más is van ezzel így? 164 centi vagyok 68 kilóval... Szeretnék találni valakit aki hasonló helyzetben van és beszélne erről, akivel segíthetjük egymást. Vagy valami más tipp hogy küzdhetném le ezt?

#fogyókúra #tipp #0 motiváció
2013. márc. 3. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsiszivem! Nem akarlak megbántani csak segítenii ezt tudd. Én is átmentem ezen mindenféle kifogást kerestem,ajj sz@r a család,ajj nem szeret senki,ajj nincs pénz kajára,nincs időm sportra,nem támogat senki.. El kell határoznod magadtól! Magad miatt! Kitalálsz egy olyan étrendet,amit még pont kibírsz. Csokikat,cukrokat,lisztecskéket ki kell iktatni és helyette zöldség,hús,gyümölcs max. kis tejtermék de az is eléggé hízlaló. Ha eddig gumicukron meg chipsen éltél akkor ez nehéz lesz. Apránként változtass először ha mondjuk naponta tábla csokit ettél akkor most legyen napi 1 müzliszelet. Legyen valamilyen rendszer.Te tudod a korlátaid,tudsz-e magadnak főzni van-e rá pénzed.stb. JA és a sport! heti 4x1 óra. Sok víz
2013. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem bántásnak :) Tudom mit kéne... de nem megy. Azért hál'istennek eddig sem csokin és chipsen éltem. Viszont abban abszolút igazad van, hogy pont ilyen kifogásokat keresek én is... Tényleg nem az enyém a legfényűzőbb élet de ennek nem szabadna befolyásolni... Egyébként neked ezek szerint sikerült lefogyni? Mennyit?
2013. márc. 3. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem megy, akkor egyszerűen nem vagy erre még kész. Ezt már másoknak is leírtam, de a fogyást, a szebb külsőt és testet úgy kell akarni, mint a levegőt amikor a fejedet a víz alá nyomják és ami még ettől is fontosabb, meg kell érteni az utólagos elégedettséget jelentését. A tested olyan mint egy bankszámla, amibe most edzés és diéta formájában befektetsz és a későbbiekben fogod élvezni a dicsőséget.

Van egy mondás: Ha hajót akarsz építeni, ne azzal kezd, hogy fát keresel, hanem keltsd fel az emberek vágyát a végtelen tenger iránt. A fogyókúra is ilyen, ha le akarod adni a fölösleget, nem azzal kell kezdeni, hogy edzéseket és diétákat vadászol és nekifogsz, hanem azzal kell kezdni, hogy felkeltsd a saját vágyadat az igazi változásra. Ha ez nem megy, akkor még nem állsz erre készen, mert azokra a kérdésekre, hogy hová akarsz tartani az életben és mi a célod a változással, meg kell tudnod adni a választ. Ha nem tudod minek csinálod, hogy akarsz kitartani hónapokig, évekig? A fogyókúra mentális játszma, és minél előbbre haladsz benne annál inkább az lesz...

2013. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nekem írhatsz üzit a ha akarod!:) Hasonló problémám van! :)
2013. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is irhatsz, ha gondolod. En 165/67 vagyok. :)

22L

2013. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Írj nyugodtan. Én is most kezdtem bele a sportba és odafigyelek, hogy mit eszek. Nagyon akarom, de néha kevés a motivációm. De menni fog!!! :)


163cm/64 kg

20/L

2013. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!