Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen beülhetek egy kád...

28 hetesen beülhetek egy kád hideg vízbe lehűteni magam?

Figyelt kérdés
Mióta babát várok nem fürödtem, csak zuhanyoztam, mert mindenhonnan azt hallottam, hogy nem szabad...Szerintetek?
2013. jún. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
NYugodtan beleülhetsz, csak ne teljesen hidegbe, kicsit langyos legyen azért. Semmi bajod nem lesz. Valóban nem ajánlatos a fürdés, de ez a teleengedett forró, vagy erősen meleg vízre vonatkozik. Ettől semmi bajod nem lesz, sem a babának. Mondjuk, lehet a hűs zuhany jobban hűtene.
2013. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem nyitott a méhszáj akkor lehet nyugodtan fürödni.
2013. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello szerintem be de inkább langyosba :) a meleg vizet nem ajánlják babasan, a langyosrol nem hallottam, hogy baj lenne.

Egyébként en is 28 hetes vagyok :))))

2013. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A forró fürdő nem ajánlott.

Nyugodtan engedd tele a kádat kellemes, langyos vízzel és merülj bele.

Azért hideg ne legyen, nehogy megfázz.

2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a forró víz miatt nem ajánlott fürdeni... hanem a fertőzések miatt, ha nyílna a méhszáj.. de ha neked még nincs ilyen gondod akkor simán, beleülnék én is egy kád langyi vízbe... de nekem már nem lehet...


34 hkm

2013. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:)
2013. jún. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!