Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előtej hány hetes korban...

Az előtej hány hetes korban szokott beindulni? Mindenkinek van előteje?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Igen, mindenkinek. Változó a mennyisége, van aki észre sem veszi. Előfordul, hogy már a terhesség kezdetétől van, de lehet, hogy csak az utólsó 2-4 hétbenkezdődik.Nem kell nyomkodni a mellett, viszont fokozottabban kell tisztálkodni.
2008. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem elég korán (nem tudom pontosan mikor)elkezdett csepegni az előtejem és azóta is van folyamatosan.Mostmár meglehetősen sok folyik.Nem minden nap, nincs is mindenkinek, de ha van az csakis jót jelent.Nekem azt mondták, hogy nagy valószínűséggel fogom tudni szoptatni a picit. :)

Üdv.: 39 hetes kismama

2008. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mindnekinek van előteje várandósan. Én most várom a 3-dik gyermekemet eddig egyikkel sem volt,egy csepp sem. A két fiamat igy is 1 éves koráig szoptattam.

üdv:

36 hetes kismama

2008. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek!
2008. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindenkinek van, de ez nem befolyasolja a szoptatast!


" A tejmirigyek már a terhesség alatt is termelhetnek előtejet, kolosztrumot, mely igen gazdag zsírban és cukorban, de fehérjében szegényebb, mint a későbbi anyatej.

Az előtej vagy annak hiánya nem jelzi előre a későbbi képességet a tej termelődésére."


Az egesz cikk:

[link]

2008. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 36 hetes vagyok és még semmi
2008. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!