Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég teszteltem pozitívat!...

Nemrég teszteltem pozitívat! Hétvégén indulunk Horváthországba, fürödhetek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hetes vagyok és úgy tudom a tengerbe szabad csak fürdeni!

Igaz?


2013. jún. 26. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
Kérdezd meg a nőgyógyászt! Annak inkább hinnék, mint itt a sok "okosnak", akik egymást hülyézik le...
2013. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki természetes vízben fürödhetek csak ne legyen nagyon hideg
2013. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Természetes vizekben nyugodtan lehet fürödni. Mi is most voltunk Horvátországban és nem egy kismama pancsolt a vízben!!

Medencét én is inkább kerülném, mert ott én is mindig összeszedek mindent, de tengerben nem lehet...

2013. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

27 hetes kismama vagyok, a sok "okos"ra hallgattam és nem fürödtem eddig.

Most megkerdeztem, hogy lehet e a dokitól.

Milyen meglepő volt...IGEN LEHET, MEDENCÉBEN IS:-) canesten krémmel kell kívülről bekemegetni magad megelòzésiépp. Ennyi.

Soha többé nem hallgatok senkire, a dokit kérdezem.

Menj fürödni nyugodtan. Termálvíz kivételével bárhova.

2013. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdeztem a terhesgondozóban is és a védőnőnél is: a természetes vizek (Balcsi, tenger) a legkevésbé veszélyesek, a termálban nem kell órákig ázni, de tamponnal még az is OK.
2013. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Utolsó! A tampon pont nem egészséges várandósság alatt. Amúgy meg, mint említettem zárt méhjszájjal nyugodtan mehet. Canesten használatával, esetleg gynophius hüvelykúppal:-)

5 netes terhességnél, lehet nem a legjobb amúgy áztatni magad....de ebben nem vagy biztos..a dokidra halgass.

2013. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok....majd meglátom még....ha nagyon hideg lesz a tenger,akkor ha szeretnék sem tudok majd belemenni!
2013. jún. 27. 14:57
 18/19 anonim ***** válasza:

9hetes terhes voltam, mikor Horvátországba mentünk 2008-ban. Simán fürödtem (persze a személyes higiéniát betartva), s az utolsó hétig kádban is fürödtem (azt én takarítom, tudom, hogy tiszta + belehaltam volna, olyan derékgörcseim voltak 32. héttől, csak a meleg víz oldotta kicsit).

Két gyönyörű és makkegészséges babám van, időre születtek.

2013. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A tengervíz a magas sótartalmánál fogva fertőtlenítő hatású. És nem meleg, mint a termál.

4 hetes meg igen távol vagy még a nyitott méhszájtól, szóval jó nyaralást!!! :)

2013. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!