Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+0 hetes vagyok az utolsó...

6+0 hetes vagyok az utolsó mesitől számítva. Ma voltam uh-on és 2mm-es embriót látott, de szívhangot nem.2hét múlva megyek megint. Ez jó méret ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna már szívhangnak is lennie?
2013. jún. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Embirót? Annak már lenne szívhamgja. Nem csak petezsákot? De lehet hogy nem jól tudom. SZerntem kb nyolc hetesen van embrió meg szívhang.
2013. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hetes kortól már van szívhang. De lehet hogy a te babád később fogant. Én 7+3 hetes voltam mikor először orvosnál voltam és akkor már volt szívhang. Barátnőm mikor terhes lett 6 hetesen ment orvoshoz, akkor még nem látott neki szívhangot, 1 hét múlva visszarendelte a doki, akkor már volt szívhang is!
2013. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én Hugom 6 hetesen volt UH-n.Volt már szívhangja is,5mm-es volt a ,,baba,,23 mm a petezsák.Ez van a papírjára írva.
2013. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még szívhang 6 hetesen, sőt a másodikkal 7 hetesen sem, pedig már 5mm-es volt az embrió. Az uh gép minőségétől is függ, hogy látszik-e.
2013. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem már látnia kellett volna,bár lehet hogy nagyon régi gépe van.

2013. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!