Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, veletek is előfordul?

Kismamák, veletek is előfordul?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáj a bal lábam végig néha a derekam is. Szerintem izület vagy én nem tudom , de kegyetlen !! Olyan , mint amikor becsípődik a drrekad kb. csak ez végig a lábban. Mit tehetek ? 37+3 hkm
2013. jún. 30. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted, hogy megszülsz:) utána pár nap, és valószínúleg elmúlik a fájdalom. Ha nem lennél terhes, akkor jót tenne neki a meleg fürdő, de terhesen se gyógyszer, se meleg fürdő.

Már csak max. 3 hét, kitartás!

2013. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így a végén nyugodtan lehet meleg fürdőzni, semmi bajod nem lesz tőle.
2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Most jutott eszembe, hogy nekem ajánlottak egy olyan masszőrt, aki kifejezetten terheseket masszíroz. Én nem terhesen is utálom a masszázst, úgyhogy nem hívtam fel, de aki ajánlotta az nagyon dícsérte is. Talán a védőnőd tud ebben segíteni, hogy a környéketeken van -e ilyen.
2013. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem fel volna a kérdést, csak én még a 26. héten vagyok...

Dokim szerint terhesség alatt a gerincoszlop sem az eredeti állapotában van és a csigolyák nyomják az egyes idegeket. ez mindenkinél mást jelenthet. Van akinek 'csak' zsibbad vmije, van akinek semmilyen tünete nincs.

A legjobb, mikor fekszel és megpróbálnál felállni és belenyilal az egész lábodba, és még ki sem tudsz egyenesedni :)

Nekem az 1. terhességemnél is ez volt, szülés után elmúlik :)

2013. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én járok masszőrhöz, aki kismamamasszázst is végez, persze erről van diplomája is. A lágy részeknél - az utolsó bordától a csípődig - nem masszírozhat, pedig pont ezeken a részeken csíphet be ideget a gerinced. Ettől függetlenül a lábad végig tudja masszírozni, lazulásnak nagyon szuper.
2013. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!