Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek terhességetek alatt...

Nektek terhességetek alatt bevállt a szoptatós párna?

Figyelt kérdés

Vagy én használom rosszul, vagy tényleg ennyire haszontalan.

Tudom, amior megszületik a kislányom biztos lesz haszna...de most??


2013. jún. 30. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem életmentő volt, kb a 20. héttől már anélkül nem tudtam aludni, mikor vidékre utaztunk rokonokhoz, akkor is az volt az első, amit bepakoltam. Csak hason tudok aludni, és ha erre rápakoltam a lábamat oldalt fekvésbe, majdnem hasonfekvő pozíció érhető el, legalábbis érzetre. Oldalt fekve pedig a térdeim közé fogtam, úgy aludtam. Mikor mge már nagy volt tényleg a pocakom, akkor pedig kicsit be is nyomkodtam a pocim alá oldalt fekvésben, hogy tartsa, mert különben olyan kellemetlen érzésem volt, mintha lógna.

Szóval nem tudom, hogy mennyi idős vagy, lehet majd még később jól jön terhesség alatt is

2013. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is megvettem azt a kifli alakút, de sem a terhesség alatt nem jelentett semmi pluszt, sem pedig a szoptatáshoz nem használtam, mivel nem szoptattam. Az etetésnél ráfektettem a babát, de nem szerette. Persze ettől függetlenül valakinek még lehet, hogy bejött.
2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, én 28 hetes vagyok:-) elfelejtettem írni. H a hasamat rakom á nem kényelmes, de lábtartónak megfelel:))

Na mindegy..végülis nem volt vészes árban...max jó párnának:))

2013. júl. 1. 00:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, egy sima párnával ugyanazt a hatást lehet elérni szerintem, legalábbis én tökéletesen elvagyok vele.

Szoptatós párnát szerencsére ki lehet próbálni a kórházban, majd abban a 4 napban meglátom, hogy hasznosítható-e, s ha igen, akkor veszünk.

2013. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én imádom, igaz, nekem bazi nagy van, ha az ölembe teszem, rá lehet tenni kényelmesen a laptopot, nem nyomja a pocimat, ha a hátam mögé, tartja a derekam, alvásnál meg vagy 50-féle nekem kényelmes pozíciót fel szoktam venni vele :)


23 hikm

2013. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Imádtam :)


Mikor tv-t néztem a nappaliban akkor kifli alakban a derekam mögött volt. A hálószobában vagy a lábamat raktam rá, vagy aludtam vele. De amikor már iszonyú nagy volt a hasam akkor nem tudtam, mert az Én párnám eléggé meg van tömve és nem tudtam teljesen a hasam alá igazítani.


most 9 hós a Fiam, a mai napig ezen szopizik este

2013. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok, egy hete kaptam. Először csak játszottam vele, de mióta megtaláltam a kényelmes pózt, minden este ezzel alszom, néha délután is ezzel pihenek. Kinyitottam hosszúra, a felső vége a fejem alatt van, mint egy kispárna és hosszában meg végig a testem mellett szorosan. Oldalra fordulok és a felső lábam ráteszem a tetejére, a másik marad mellette. Nem feszül a pocakokm, végre kényelmesen tudok aludni. Nagyon-nagyon szeretem. Korábban a takarót gyűrtem a lábam köré, de akkor lehúztam a derekamról, a kispárna, amivel próbálkoztam pedig elkavarodott éjszaka. Ha szoptatáshoz egyáltalán nem fogom tudni használni, nekem már akkor is megérte, nagyon sokat segít a hétköznapokban, és még csak a felénél tartunk. :)
2013. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szandy89 ***** válasza:
Én is Imádtam! Csak azzal tudtam aludni! Miután megszületett a kisfiam 1 percig sem használtuk!
2013. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első terhesség alatt sem és a mostani alatt sem tudnék anélkül aludni, nekem bevált. Viszont, szoptatásra pedig pont, hogy nem volt kényelmes:)
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

félig hason fekve alszom rajta: egyik vége a fejem alatt, másik a lábam között. nélküle nem is tudnék aludni!

de jó ötlet, hogy laptop alá tegyem!

nekem viszont szoptatáshoz nem vált be

2013. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!