Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mi az amit szívesen...

Kismamik! Mi az amit szívesen olvasgattok terhességetek alatt? Mire vagytok kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszoljanak akiket érdekel, ha nem érdekel menj tovább:))


Van egy blogom, amiben a saját várandósságom is leírom, de ezek mellett rengeteg hasznos infoval is ellátom az olvasókat.

Mi az amit szívesen olvastok Ti? Mi az amit kerestek a neten?

23+2hkm


2013. jún. 2. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nem vagyok blog-párti, de egy-egy felmerülő kérdés kapcsán szívesen olvasok el blogrészleteket is. (Egyébként könyvmoly vagyok. :))

Igazából én az életszagú tanácsokat, tapasztalatokat hiányoltam a blogokból, különféle fórumokból. A legtöbbnél sajnos, annyit látok, hogy a kismama leírja a maga sztoriját (sokan hihetetlenül kiszépítve :)), de nincsenek benne ezen kívül plusz infók. Értem ez alatt konkrétan azt, hogy egy azon dolgot ki hogyan él meg. Pl.: vércukor terhelés. Teljesen hétköznapi helyzet, sok kezdő kismama mégis el van veszve. Érdemes lenne az ilyesmik menetéről, mikéntjéről írni, arról, hogy maga az író hogyan élte meg, milyen tapasztalatokat hallott más kismamáktól. Hiszen lehet, hogy a olvasó pont nem az íróval jár egy cipőben, hanem annak valamelyik ismerősével. De legalább érzi, hogy nincs egyedül.


Remélem, tudtam segíteni.

29 hkm

2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Próbálok tényleg mindent leírni, de ami engem érdekel, az lehet mást nem:)

Vagy, ami mást érdekel, én arra nem is gondoltam:)

De ez igen, elég jó ötlet:-)!

2013. jún. 2. 21:15
 3/8 Kerria ***** válasza:

szerintem nagyon sok dolog érdekli a kismamákat, csak kérdés ráakadnak-e.


Engem ami nagyon foglalkoztatott anno, az első és most a második terhességemnél is a terhesség alatti vizsgálatok eredményének értékhatárairól. Pl az AFP-t nehezen lehet megtalálni,nem igazán találtam még olyan helyet ahol konkrétan leírnák, hogy x és y közötti értéket tekintik jónak.


UH rövidítések

Homeopátiás lehetőséget

Névvlasztás- gyakori nevek,ritka nevek

Felkészülés lelkileg a szülésre

Mi lesz a születés után...

szoptatás, mit, mikor, hogyan, mennyit

tápszer hogyan, milyet, hányszor

Baba vizsgálatok...

2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Megkérhetnélek, hogy privátban küldd el a blogod linkjét? Szívesen olvasgatnám. :)

Előre is köszi!

2013. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Köszönöm a választ!

Igen, ezekre többjében én is gondoltam:) persze vannak olyan dolgok amiket felsoroltál, ami nincsen, de pótolom őket!

Az AFP-ről egy átfogóbb cikket tervezek, természetesen saját szavakkal élve, de orvosi véleményekkel.


Van egy nagyon szuper könyvem a terhességről, és rengeteg újságom teli infókkal, ezeket szívesen használom, hiszen nem mindenki veheti meg, vagy egyszerűen nem fér hozzájuk!

Nagyon szépen köszönöm a tippeket!

Tényleg, isten ments hogy reklám legyen, egyszerűen érdekel a mások véleménye, legyen negatív is, bármi.


[link]


Elég sok mindent sikerült összeszednem pár nap alatt, elég sokat melózok vele:)

2013. jún. 2. 21:44
 6/8 Kerria ***** válasza:

Bele fogok olvasgatni, meglátjuk :)


Sikeres írást/fejlesztést!


Ui: ha reklámozni akarod, nekem nem gond... :D Sőt ha jó, akkor meg úgy is továbbadja az ember!

2013. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Blogokat olvasgattam és még most is,hogy már 8 hónapos a fiam. Egy-két blog gazdájának a stílusa nagyon magával ragadott,képtelen vagyok abbahagyni az olvasását. Van egy kedvencem,olyan kendőzetlen és nem csupa rózsaszín,sőt... :) a Tiédbe is bele fogok olvasni. Én is gondolkodtam anno,hogy vezetek blogot,de ritkán jön rám az írhatnék,így hagytam.
2013. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Mindent amit írtatok fogadom, és legalább 5-6 órája szerkesztgetem, és bővítem, hogy az anyukák és a kismamák részére is szolgáljon!:)

Veszek újságot holnap, s ami érdekes megosztom veletek, így nem kell a fél világnak megvennie:) oké nem mindent s szó szerint, de a lényeget kimerítjük:)


Nos, igen..én is olvasgatok blogokat, és bevallom..imádom őket:)

Én alapból sokat írtam, bár közel sem ilyenekról, illetve ebben a témában:) verseket írtam pályázatokra:)

Kicsit távoli egymástól, de nem is bánom:)

Nekem öröm, hogy kismama lehetek, és ezt meg is osztom:)

Azokon is segíteni, akik próbálkoznak ezt az örömöt átélni, de sajnos egyelőre még nem adatott meg nekik.


Rengeteg tervem van:) miután kislányom megszületett azt a részt is szívesen beleviszem:)

Ait még nem láttam szülésről készült videó, illetve real képek:)

Ez is tervben van:)


Ezért is kérdezem, ki miután érdeklődik, hiszen az internet világában ki is ne böngészne:)


Annyit írtam mára, hogy csak na:)))


Sép jó éjt mindenkinek lányok!


Gratulálok minden kismamimak/anyucinak:)

2013. jún. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!