Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes kismamá...

Veszélyeztetett terhes kismamák! Ti hogy ütitek el az időtöket otthon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én itthon vagyok, de szerencsére bajom nincs, nem kell feküdnöm. elég jól elvagyok, főzök, egy kis házimunka, mindennap egy kevés, van, hogy tanulok, filmezek, olvasok, el szoktam menni vásárolgatni is néha, szüleimet meglátogatom, ilyesmik! unatkozni nem szoktam :) babaruhákat mosok és vasalok, ha éppen nincs más tennivaló.
2013. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szigorúan feküdnöm kell, igy netezek, olvasok...nincs túl sok választásom...azt szoktam mondani h most egyhuzamban pihenem ki a következő 1 2 évre jutó adagot...:P
2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feküdnöm kell nekem is. Legtöbbször tv-t nézek, filmezek.

Ha már nagyon elfeküdtem a hátam kiülök a teraszra olvasgatni.

2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most már nem kell szigorúan feküdnöm, de nagyon kímélnem kell magam. Ma megfőztem és ennyi.

Filmet nézek, netezek, a kisfiammal könyveket nézegetünk, mesét nézünk, beszélgetünk, de mivel 2 éves, folyton rohanna, úgyhogy többnyire a nagypapát húzza.

A fekvő anya nem érdekes. Néha kimegyek a kertbe és kiülök egy kicsit.

2013. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!