Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két egynemű baba. Így szeretté...

Két egynemű baba. Így szerettétek volna?

Figyelt kérdés

Babát várunk, aki ismét kisfiú lesz.

Nem tudok beletörődni, hogy ismét kisfiút várok. Az első babánál is kislányt vártunk, de imádjuk a kis huncut kisfiunkat :)

Akik hasonló cipőben jártok, vállalnátok 3. babát.


Kérlek benneteket, olyanok ne válaszoljanak, akik azt írják mindegy milyen nemű csak EGÉSZSÉGES legyen, mert ez nem kérdés. A legfontosabb az egészség.


2013. júl. 3. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

ha anyagilag megtehetitek akkor igen, de azt is vegyétek figyelembe, hogy mi lesz, ha az is kisfiú lesz, hogy fogtok hozzá viszonyulni

Állítólag vannak olyan módszerek amivel befolyásolható a baba neme, de nem tudom, hogy mennyire hatásosak ezek, az orvos mondta egyszer.

2013. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudok beletörődni, hogy ismét kisfiút várok---de ha annyira imádod a kisfiadat akkor miért nem tudsz beletörődni ? miért annyira fontos hogy mi lesz ?

tök más személyiség lesz, teljesen más kisember....

2013. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem így szerettük volna, szerettünk volna egy kisfiút a lányunk után.


Nem vállalunk emiatt 3. babát és természetesen imádjuk őket :-)


Amúgy lehet álszenteskedni, de tőlünk sokan megkérdezik és meglepődnek, hogy nem próbálkozunk tovább.

2013. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

2-es vagyok :

tehát nem az a baj hogy vágysz egy kislányra, hanem kicsit erős a kifejezés hogy nem tudsz beletörődni hogy kisfiú....


3. terhesség előtt pedig szerintem erre a kisfiúra kellene koncentrálni, várni....

2013. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Lányt akartam másodiknak, de mikor megtudtam, hogy ő is fiú, akkor kicsit csalódott voltam, de hamar túltettem magam rajta. Nem akarok 3. babát és mindenáron lányt. Jó nekem két fiú :)
2013. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
2 fiam van, már a másodiknál is remélem, hogy lány lesz, még egy babát szerettünk volna aki itt van a pocakban még nem tudjuk milyen nemű, nagyon szeretném ha lány lenne, de persze szeretném akkor is ha fiú! 3-nál több gyerekünk nem lesz!
2013. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

ismerősöméknek 3 lányuk van.( 5 éves,2,5 éves,1 éves)

az első kettőt tervezték,a harmadikat azért vállalták be hátha fiú lesz,aztán lány lett ez is.

most tervben van a negyedik hátha fiú lesz.

jelzem apa semmit sem segít,anyuka szinte mindennap lepasszolja a kicsiket,vagy legalább egyet a 3 közül mert alig győzi velük,alig jut rájuk ideje,de azért tervezik a negyediket hátha fiú lesz.és ha nem? akkor mi lesz?

velük sem bír,nemhogy egy újabbal..


ne kövesd ezt a példát..elég indokot írtam.


persze te tudod.

2013. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

A harmadik kisfiút várjuk.

Nagyon örülünk neki, hogy összejött, és nemsokára meg is születik.


Mi csak azt terveztük, hogy lehetőleg legyen három gyermekünk, és még 35 éves korunk előtt. Nemekről sosem beszéltünk, talán ezért sem éreztünk csalódást, nem volt bennünk soha negatív érzés.


Amúgy épp nemrég gondolkodtam el rajta, hogy a babáknál, kisgyerekeknél még kevesebb hangsúly van azon, hogy milyen nemű. Szerintem majd inkább akkor lesz furcsa, hogy csupa fiú van körülöttem, amikor kamaszok lesznek, és enyém lesz az egyetlen női holmi a szárítón, senki sem veszi kölcsön a szemceruzámat és nem akar velem fiúkról beszélgetni. De erre az időszakra sem úgy gondolok, hogy hú de kár, hogy ez lesz. Hálás vagyok mindhárom kisfiamért.

2013. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Két sógornőmnek 2-2 fia van. Egyikőjük sem vállal be azért egy harmadikat, hogy hátha lány lesz, mivel már nem tudnák úgy kezelni a helyzetet, hogy egy fiúnak is ugyanúgy örüljenek, mint egy lánynak. Így vallják: inkább ne legyen harmadik, mint hogy az legyen többek közt a mérvadó, hogy lány legyen.

Nekünk most jön az első, kislány lesz. A sógornőméknek jó lehetőség arra, hogy kicsit lány babával is kiéljék magukat. :) Mivel mi mindig lányt szerettünk volna, így nagyon is örülünk neki (igaz, ha fiú lenne, akkor is hasonlóképpen szeretnénk), de ha a következő is lány lesz majd, én se vállalnék be egy harmadik, hogy "hátha fiú lesz".

2013. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Próbáld meg elcserélni valakivel, aki abba nem tud beletörődni, hogy lánya lesz.
2013. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!