Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál ahol 5...

Tegnap voltam orvosnál ahol 5 hetes terhességnek látta ami 6+5 kellett volna hogy legyen, járt így valaki, volt remény?

Figyelt kérdés
Ép petezsák és szikhólyag csak éppen 2 héttel kisebb mint lennie kéne, szívhang nincs... A dokim még vár, de az a helyzet, hogy kizárt, hogy később foganhatott mint amit kiszámoltam, a férjem ugyanis külföldön dolgozik... Utoljára május 31.-én voltunk együtt, eszerint már 6 hét és 5 naposnak kéne lennie... Esetleg valakivel történt csoda?
2013. júl. 4. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én nem tudom,hogy mikor fogant a kisfiam,de az biztos,hogy annak idején a menstruáció szerinti terhességi kor és a uh szerinti között volt 3!!! hét eltérés."Soron kívül" foganhatott.:)
2013. júl. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 jennifer012 ***** válasza:

Ö szerintem itt a beágyazodás volt ami általába 7- 12 napig tart szoval addig csak bolyongott a baba :) szoval ha leveszel 6hétböl és 5napbol 1hete akkor az csak 5hét :) mivel a beágyazodás nem számitt még 'terhességnek , ne aggodj !

Boldog baba várást

7hkm

2013. júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az együttléthez képest napok telnek el, mire abból beágyazódás lesz! Nem az együttléthez képest számolnék, teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor történtek a dolgok. Higyj az ultrahangnak! :) Semmi baj azzal! :) ép a petezsák és a szikhólyag is, nyugalom! :) Fejlődni fog! :)
2013. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is épp tegnap voltam orvosnàl. Ugyan így jàrtam... azt hittem min 6 hetes vagyok, orvos szerint 5 hetes 8 mm-es petezsàkkal...szerintem nincs baj se nàlad se nàlam :-)
2013. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy engem nem biztatott a doki, azt mondta várunk egy kicsit, aztán ha nem fejlődik akkor kikaparnak...

Május 8az utolsó mensim, 37 naposak voltak a ciklusaim.

2013. júl. 4. 07:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát elég nyomi dokid van, hallod! Gondolom beszűkült, nulla érzelemmel. Az enyém akkor sem mondana ilyet, ha tényleg baj lenne. De az, hogy egy baba fiatalabb, mint a mensi alapján számított kora, nem akkora extremitás. Nem tudom, miért ijesztgetett! Nagyon gyakran megesik, amit meséltél, és egészséges babák születnek. A dokid nemtörődöm, érzelemmentes hozzáállása a gond, nem a babád mérete. Azzal semmi baj nincs.
2013. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A megtermékenyülés szélső helyzetben akár 5(!) nappal az aktus után is lehet, ha ehhez hozzá vesszük, hogy a "leghosszabb" 12 nap telt el a beágyazódásig, akkor megnövekedett az idő jócskán!

És nem tudom milyen profi gépe van a dokidnak, de ha egy millimétert téved a méréssel, akkor az is egy hetet jelenthet ennyi idősen.


Én másik dokihoz mennék!!

2013. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2013. júl. 4. 08:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Na hát én vagyok akkor aki negatív példával jön:

Nekem is több, mint 1 héttel kisebb volt a terhességem, mint kellett volna, ép petezsák, szikhólyag, szívhang is volt már! (7+3 helyett 6+2 volt). Fura volt, mert én is tudtam mikor fogant. Viszont az én dokim nem mondott semmi rosszat! Így én sem gyanakodtam. Viszont 4 héttel késöbb kiderült, hogy már 2-3 hete nem élt a babám. Missed ab-om volt. Én már óvatosan kezelem az iylen eseteket sajnos...persze van olyan, hogy ilyenkor sincs semmi baj, de sajnos ez lehet egy jel is. (rajtam kívűl még 2-en voltak így velem egyidőben a kórházban, akiknek szintén így történt)

Ne haragudj, nem elkeseríteni akartalak, csak a kérdésedre válaszolni, hogy mi a tapaszataltom, de ugyanakkor őszintém mondom azt is, hogy tényleg vn akinek ettől még egészségesen folytatódik a terhessége és babát szül:) Szorítok neked!

2013. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos csatlakozom az előttem szólóhoz, én is ugyanígy jártam 3 hete, első uh-on még volt szívhang is, de visszahívott a doki rá 2 hétre, mert egy héttel kisebbnek felelt meg a mérete és bizony 2 hét múlva már nem volt szívhang. Missed ab. lett. Persze mindig vannak csodák és a remény hal meg utoljára. Engem vigasztalt a doki,hogy biztos később fogant, de én is tudtam a napot,h mikor voltunk együtt. Első terhességed? Írd majd meg mi lett.
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!