Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Vagy nálatok...

Ez normális? Vagy nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
Minden hónapban járok terhesgondozásra Sztk alapon. Az orvos csak megnézi a papiromat meg ad vérvételre beutalót ez normális hogy nem vizsgál meg midnen hónapban? Eddig háromszor nézett meg de csak azért mert kicsit görcsöltem. Másik kérdés: 1 hónapja megfogadtuk a szülésznőt de ö sem nézett meg csak a kiskönyvemet látta. Azt mondta majd augusztusban találkozunk és akkor elmond mindent. Októberre vagyok kiirva. Neki nem kéne vizsgálni vagy hogy van ez?
2013. júl. 4. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12, 18 és 32 hetesen kötelező az ultrahang, a vizsgálatra nincs szabály, de ha szeretnéd, szólj neki.
2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz jártam és kétszer vizsgált meg, persze a kötelező ultrahangokat is megcsinálta. Ha nincs gond, akkor egyáltalán nem kell piszkálni a méhszájat.
2013. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én kaptam a védőnőtől egy papírt amin rajta van,hogy a protokoll szerint,mikor mit kell neki és dokinak elvégezni. Uh és vizsgálat nincs mindig a 24. hétig, utána viszont havonta majd a végén gyakrabban.Én kéthetente járok dokihoz egy előző toxémiás terhesség miatt,de nincs mindig uh és vizsgálat.23 és fél hetes km
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és boldog babavárást :)
2013. júl. 4. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!