Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neketek a védőnőtök minden...

Neketek a védőnőtök minden alkalommal nézte dopplerel a babának a szívhangját?

Figyelt kérdés

Utoljára a 14-15. Héten nézte... Nem néz semmit rajtam, sem a haskörfogatot, semmit.

Egyedül megmér, és v

Érnyomást mér...

Serintemmez normális!!!!



2013. júl. 4. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Következő találkozástól fogja nézni szívhangot,az a 26. héten lesz.Amúgy vérnyomást,testsúlyt néz nekem meg eddig egyszer vércukrot,mindent átbeszélünk és beírja a kiskönyvbe amit be kell írni.23 és fél hetes km
2013. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én ma voltam nála utoljára, 37. hetes vagyok, ő meg most fog szabira menni. Nálam mindig súly és vérnyomásmérés volt. Semmi más, még szívhangot sem nézett 1x sem.
2013. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
*szerintem ez nem normális...
2013. júl. 4. 14:10
 4/22 A kérdező kommentje:

Utána néztem, és ez lenne a dolga....

Anegy dolog , hogy nekem van otthon szívhang figyelőm..de neki kéne tudni, hogy mennyit ver a szíve, és az a normál érték közé esik e.

2013. júl. 4. 14:12
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha már érzed mocorogni a babát, akkor nem szokta nézni.
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem nézte, és a vizelet ph-t sem, csak vérnyomást és súlyt.
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem 40 hét alatt egyszer sem nézett szívhangot. Súlyt és vérnyomást mért+az orvosi eredményeket dokumentálta/uh, labor/ Szólt, hogy mikor milyen vizsgálatra kell mennem. Kb ennyit csinált.
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyrészt csak testsúly és vérnyomásmérés volt. Talán a 20. hét utántól nézte a szívhangot, de lehet csak 24. héttől, már nem emlékszem annyira. Onnantól mindig nézte. Vizeletben a fehérjét pedig egyszer nézett a 35. hét környékén.

Én is furcsálltam, hogy nem néz mást, nem töltögeti s kiskönyet...hát ez van...

2013. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Persze, érzem mozogni. Csak így meg konkrétan értelmetlen a vizsgálat...a dokim mindenre válaszol, itthon van mérleg/vérnyomásmérő, van netem is...

Na mindegy, úgy is másik védőnőhöz kerülök...

2013. júl. 4. 14:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem se nézett semmi mást, csak vérnyomást mért.

A dokim havonta nézte a szívhangot mikor mennem kellett hozzá, és meg is vizsgált mindig, de a védőnő sose nézett semmit.

2013. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!