Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neketek a védőnőtök minden...

Neketek a védőnőtök minden alkalommal nézte dopplerel a babának a szívhangját?

Figyelt kérdés

Utoljára a 14-15. Héten nézte... Nem néz semmit rajtam, sem a haskörfogatot, semmit.

Egyedül megmér, és v

Érnyomást mér...

Serintemmez normális!!!!



2013. júl. 4. 14:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy senkinél sem figyelnek oda. Ahhoz képest, hogy egy kismamát mennyire féltenek, és mindentől tiltanak. Lassan a levegőtöl is. És nincs semmi vizsgálat... 1 órát ott ülök, úgy hogy késve hív be mindig, utána egy 10 perces telefonálás...


Nem itt akarok háborogni, csak ez abszurd.

2013. júl. 4. 14:21
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem mindig nézte
2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24. héttől mindig nézte. Vizeletet is mindig kellett vinnem, azt is megnézte.
2013. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem nézett eddig szívhangot csak a leleteimet a súlyomat és a vérnyomásomat nézte 26 hkm
2013. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héttől minden alkalommal nézte, ésa kiskönyvbe be is írta menyit ver percenként!Haskörfogatot a 23. héttől mért!Vérnyomást, vizeletet, súlymérést pedig a legelejétől fogva mindig!

30hkm

2013. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szerintem egy jó védőnő ellenőrzi ezeket.de engem aggaszt..

De látom a többségnek nem nézték..:( hát ez van.

Ja, nem írtam..28 hetes kismama vagyok!:))

2013. júl. 4. 14:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Én még csak kétszer voltam a védőnőnél. Először a kiskönyvet kaptam meg, megmért, vérnyomást mért, majd a következő találkozáskor a szívhangot is megnézte. Jövő hónapban megint megyek, ha nem nézi meg a szívhangot akkor majd megkérem, hogy hallgassuk meg. Elég gondos nőnek látom, úgyhogy szerintem magától is meg fogja nézni.
2013. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Minden védőnő más. Nekem kettő volt eddig, az egyik minden alkalommal nézett mindent (súly, vérnyomás, vizelet, szívhang), és 4 hetente kellett járnom. A mostaninál háromszor voltam (35 hetes vagyok, már nem is megyek hozzá a szülésig), egyszer nézett vizeletet, kétszer súlyt, most egyszer szívhangot, és vérnyomást mindig. Viszont kétszer meglátogatott itthon, és elbeszélgettünk.
2013. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem se nézett eddig szívhangot, de szerintem nem is fog. Vizeletet, súlyt és vérnyomást szokott nézni. Hasamat se mérte még eddig le. Megkérdezni, van-e valami amit elmondjon. Ennyi, kb 10 perc.


Ezeket a dokim csinálja. Ő méri a hasamat, nézi a szívhangot és vizeletet is megnézni. Szóval ő az alaposabb.

2013. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Soha nem nézte, csak a súlyt és vérnyomást!
2013. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!