Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok egyre agreszivabb...

Miért vagyok egyre agreszivabb és türelmetlenebb, normális ez?

Figyelt kérdés
Este dührohamot kaptam mert nem fértem rendesen el a kádban eddig nagyon jól birtam a terheséget .36. hétben vagyok lehet a meleg miatt van.
2008. jún. 24. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,velem is ugyanez van.

Egyik pillantról a másikra kitörök,hisztizek,aztán abbahagyom.

Lássuk be az áldott állapot is nehéz néha,ne szégyelld,ha kiborulsz kicsit.

Boldog babavárást!

39 hetes kismami

2008. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a nagy hassal az ember lánya már nem olyan türelmes. Néha én is egy nagy bálnának érzem magam és kiborulok..pl. ha nekimegyek valaminek mert nem kalkulálom bele a hasamat. Erre sajnos még a meleg is rátesz. csak ülök és próbálom túlélni a napot...egy kis hűvös jót tenne mindenkinek!
2008. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napok,pillanatok néha.Rám is az utolsó hetekben olyan kirohanások jöttek,hogy nem ismertem magamra.Próbáltam visszafogni magam,de így is nagyon hülye voltam.Közben persze tudtam,hogy nincs igazam és ez nem én vagyok,de mégis.Egyik pillanatról a másikra bárki fejét leharaptam volna.Aztán elmúlt.Én a második ilyen eset után figyelmeztettem mindenkit körülöttem,hogy ez előfordulhat és előre is "bocsánatot kértem".
2008. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!