Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is túllö a párja a...

Másnak is túllö a párja a célon? Vagy csak én vagyok sokkal ézékenyebb most? Kinél volt hogy sokkal drasztikusabban (személyes támadäsnak) élt meg valamit? :D

Figyelt kérdés
Tegnap este elöször volt hogy nem tudtam rendesen elaludni mert a jobboldalt is fájt hanyattfekve a hátam fájt és mintha minden végtagom zsibbadt volna nem tudtam sehogy aludni.Persze hogy mocorogtam.A párom meg minden mozdulatra felszisszent,hogy mit csinálok mär.Aztán egyszer csak felugrott rámdobta a takarót ës feloltotta a villanyt majd visszamászott.Én meg elkezdtem sírni hiszen annyira idegesítö hogy nem tudok sehogy aludni(mikor nagyon fárdt voltam) és még ö is itt cirkuszol.Persze nem keltem fel lekapcsolni a villanyt hanem makacsul virrasztottam 01:30-tól 4-ig.Akkor ö felébredt(nyugodtan horpasztott addig)ës lekapcsolta a villanyt.Majd fél óra múlva rákérdezett hogy megint felkapcsollja-e a villlanyt.Mintha ez lenne a büntetésem:D..Aztán megint pityeregtem egy kicsit de aludni nem tudtam söt már az orrom is ugy bedugult hogy alig kaptam levegöt...reggel ugyan megsimogatott kérdezte hogy haragszom-e mondtam hogy igen mondta hogy ö is aztán kaptam egy csókot és lement dolgozni.. 21 hetes
2009. okt. 17. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
úristen mi lesz akkor, ha már a gyerek miatt sem fogtok tudni aludni! :) Mindeketten túlérzékenyek vagytok, nagyon sok biliborulás lesz itt még. :(
2009. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi lesz,mikor meglesz a baba és pl egész éjjel üvölt?!

Erre készitsd fel a párodat!

2009. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Most mit vársz? Húúú de szemét állat volt a pasííd, ilyen meg sem érdemel!! Nem... Túl érzékeny vagy. Főleg sok vigyorgós jellel, nagyon vicces ugye? Gondolom a párod dolgozik és nem otthon lebzsel, szóval neki is szüksége van egy kis alvásra. Miért kell mindenből tragédiát csinálni? Jó hogy vannak érzelmeid de nem állatok vagyunk, tudunk magunkon uralkodni, átgondolni, hogy nem kell butaságokon sírni... Tudtad, hogy valamikor nem fogsz tudni aludni, ezért nem kell még a párod is büntetni. Gnodolom foglalkozik veled, nem kéne várni, hogy mindig körülugráljon... Nem értem miért kell mindenből ilyen nagy dolgot csinálni. És mielőtt lehurrognátok, én is voltam terhes...
2009. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, hogy a férfiak milyen kényesek az alvásra! Ha az én párom elalszik a tv előtt és nem halkítom le a tv-t vagy nem kapcsolom le az összes villanyt felkel véletlen akkor őrjöng....de én csak röhögök ezen, reggel mindíg bocsit kér, de nem bírja ha nem simogatásra kell fel, hanem más zajokra.....lehet a te párodnak is rossz éjszakája volt és kicsit hepciásabb volt a kelleténél, ne sírj inkább nevess rajta milyen lökött! :)
2009. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Nem nagyon tudom kommentálni a párod, én is rengeteget forgolódok, sőt ha nem tudok aludni akkor bekapcsolom a tv-t, vagy ami rosszabb neki kezdek dumálni... Egyszer nem mondta volna hogy maradjak csendben vagy hagyjam békén... Pedig ő is reggeltől estig fizikai munkát végez, szóval igaza lenne ha esetleg megkérne hogy maradjak csendben...De igazuk van az előttem szólóknak ha a pici meglesz akkor majd neki is kapcsol villanyt meg cümmög...? Azért ezt megkérdezném Tőle...
2009. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Bunkó volt a párod, de szerintem ez legtöbbünkkel előfordul egyszer-kétszer. Ők nem érzik mit élünk át, azt gondolják csak kényeskedünk, de őszintén: nem ezt gondoljuk mi is amikor fociról sántikálva esik haza és napokig nyekereg hogy mennyire fáj és mégis dolgozni kell stb?! Tudom, nem egy kategória a sántaság és a terhesség, de azért érezhető hogy mire akarok kilyukadni?! Ilyenek vagyunk, kár ezen napokig húzni magad, de jogos a haragod. De most már bocsáss meg neki:)
2009. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat virrasztok éjjelente, de csendben. Ha meg már hajnalodik akkor inkább felkelek vagy megyek a gyerekszobába aludni az ottani ágyra vagy olvasgatok. Az én párom is megébred ha megyek pisilni éjjel, de olyankor megkérdi, hogy minden rednben és még egy cuppanos puszit is küld mellé és alszik tovább... Én azt javaslom, hogy legyetek tekintettel a másikra mert a morcos kialvatlan férfi nem túl jó partner és te meg majd nappal is tudsz pihenni amikor ő már elment dolgozni. Békés éjjeleket!
2009. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azt tudom, hogy nagyon nagyon kellemetlen, ha az ember azért nem tud aludni, mert mocorog a párja. Nálunk ez fordítva van, ha férjem nem tud aludni, dobálja magát, de nem is kel fel, így én sem tudok aludni. Én is rá szoktam szólni, és szoktam kérdezni, hogy nem akar-e már elmenni doglozni... De tudja, hogy ez engem zavar...

Te is érzékeny vagy, biztos a terhesség miatt is, amiatt is, hogy nem tudsz aludni-ez is kimerítő, nem beszélve arról hogy m ár sehogy sem jó... de mi lesz még később?

És igen, mi lesz ha meglesz a baba? Erre készülni kell, nem lesz egy leányálom az első 2-3 hónap, és igen, lesz sírás, nem alvás, ugrálás, villanykapcsolás.

Beszélgessetek erről, és találjatok közös megoldást.

2009. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félálomban azt sem tudta mit csinál. Ő nem érzi és ezáltal nem is érti milyen rossz, mikor már sehogy nem jó. naná, hogy neked pedig rosszul esik, még egy nem terhesnek is.

Beszéld meg vele, hogy nem azért forgolódtál, mert neked az olyan jó, hanem mert ez és ez van és ha nem tetszik, akkor át lehet menni a másik szobába.Ezt persze a legnagyobb természetességgel adagold be neki, hiszen ha meglesz a baba rá nem dobhatja majd a takarót és kapcsolhatja fel a villanyt.

2009. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Nem tudom már ki irta hogy túldramatizálom a dolgot,csak tudni szerettem volna hogy másnál van-e ebböl ilyen probléma,mert a párom mindig nagyon figyelmes velem terhességem elött is.Soha nem volt nagyobb vitánk sem.Ezért nem tudtam hirtelen hova tenni ezt az éjjeli jelenetet.:S

Szép napot mindenkinek.

2009. okt. 17. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!