Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetesen vetettek már...

22-23 hetesen vetettek már magatoknak valamit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Magamnak néhány nadrágot vettem vaterán, mert a régiekbe nem férek el kényelmesen, meg egy-két "nagyi bugyit" :)


A babának már mindene megvan. Már csak a Manó hiányzik. :)

2013. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már 32 hetes vagyok és 2melltarton és egybe szoknyán kivül nem vetem semmit magamnak! Hála égnek jók még mindig a ruháim pedig van pocakom nem is pici!
2013. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 petera6 ***** válasza:

Én már jóval korábban vettem két kismama nadrágot, mert nem voltak a saját gatyóim kényelmesek. Aztán olyan 19-20. héten vettem 1-2 pólót, nyári ruhát. Most már nem veszek semmilyen plusz ruhát magamnak. Nekem a sima nyári felsőim nem jók rám, kilátszik a hasam alja, az meg annyira nem csini :)


29hkm

2013. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány nyári nadrágot, babának még semmit - elsősorban babonából.
2013. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem már így 13 hetesen nem fér a pocakom a régi nadrágjaimba... Muszáj volt vennem egy-két kismamacuccot.
2013. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

És valami kórházi dolgot? eldobható bugyi, betét, .... ilyesmi?

Nekem a terhességhez mindenem megvan, semmit nem kellett vennem, mivel már a 3. babát várom. 5 év lesz a legnagyobb és legkisebb között.

2013. júl. 8. 10:12
 7/7 petera6 ***** válasza:

Jóformán már mindent megvettem a babának és magamnak a kórházba is. Már csak 1-2 textil cucc kell, azt is pontosan tudom, hogy hol és mit szeretnék venni. És meg kell még vennem az első adag pelenkát. Akkor már tényleg minden meglesz.


Én elég korán elkezdtem vásárolgatni, hogy ne augusztusban, nagy melegben, nagy hassal kelljen + ne 1-2 hónap alatt kelljen kiadni a pénzeket + élvezem az előkészületeket. Babonás meg nem vagyok egyáltalán.


Amúgy nem nagyon volt semmink sem. A ruhákba segített végül a sógornőm, de nagy meglepetés volt, azt hittem, hogy azt is mindent be kell szerezni.

2013. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!