Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok Dr Pazár, Dr Pödör, Dr Molnár nőgyógyászokról? 7 heteske

Figyelt kérdés
Esetleg terhesgondozási és szülési díjról tudtok vmit, amit kérnek?
2013. júl. 10. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#-5 ös vagyok a 38 hetes :)


Csak egy kis megerősítés Málik dokihoz :

Én 18. heti genetikát Pesten csináltattam, annak az eredményével mentem hozzá először, addig sztk-ba jártam.


Összesen 3 szor voltam nála: 19 hét, 25.hét, 32 hét (ergo problémamaentes terhesség esetén nem rendelget be nyakra-főre csak azért, hogy lehúzzon) 36 héttől a kórházba kell mennem csak NST-re. Eddig 2 NST -t volt, jövőhéten lesz teljes vizsgálat: UH, méhszáj plusz a szokásos heti NST.


Én is azért választottam mert ajánlották. Nagyon nem bánatam meg eddig! :) Remélem így is marad :)

2013. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A genetikai uh-kat Lollok megcsinálja magánban(ez biztos,előző terhességemnél ő végezte),én úgy tudom ő az egyetlen(neki van 4d-je is)Nála viszont szülni nem lehet..
2013. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lolloknál jártam többször pajzsmiriggyel,pálos csinál nekem 4d-t és genetikait is! Csak ő nem vállal tatabányán Lucát nála szültem 2011-ben,megyek hozzá vissza 25.-én akkor tisztázzuk a pesti szülést,ha nem jön össze megyek Málikhoz:) Köszönöm a segítséget!! 8h km
2013. júl. 14. 10:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Lányok, most én is épp a Málik és a Pödör dr között vacilálok; jókat hallottam mindkettőről; de az itt leírt összegek, és hogy nem kell állandóan bejárni; abszolút meggyőztek! :-) Én is a Lollokhoz megyek a 18. heti genetikára; utána szeretnék orvost fogadni -valószínűleg a Málikot :-) Köszönöm :-)
2014. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!