Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől kezd nőni a...

Hanyadik héttől kezd nőni a pocak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek mikor. Az elsőt 12 hetesen vették észre, akik nem tudták, hogy terhes vagyok, a másodikat már nyolc hetesen. De nekem laza a hasfalam, két normál méretű baba mellett is hatalmas lett a végére. Aki más genetikával rendelkezik, annak később kezd el nőni a pocija.
2013. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 16.héten már egyértelműen látszott,de én nagyon vékonyan kezdtem a terhességet...Ismerek olyan lányt akinek még a 20.héten sem látszott.Szerintem ez nagyon változó.

29hkm

2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. héttől kezdett el nőni, de én vékony vagyok laza hasfallal. Csak oda hiztam, babócára eddig :)

21+5 hkm

2013. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én normál testalkatú vagyok, nem volt hasam szülés előtt, mondhatni szinte lapos volt. A csípőm viszont elég széles volt mindig is.

Nekem a 20. hét után kezdett el nőni a pocakom, olyan igazi babás pocak csak 23-24 hetesen lett. Akkor már mindenkinek egyértelmű volt, hogy babát várok, addig akár egy kis túlsúlynak is vélhették a pocakot. Pedig a terhesség első felében alig híztam.

2013. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Azt akartam írni, hogy nem volt hasam terhesség előtt. Szóval nem szülés előtt, hanem terhesség előtt. :)

2013. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csatlakozok az utolsóhoz! :) Normál testsúly, széles csípő! :) 19 hétig jó lakottnak mondhatni hasam volt. Most fogok belépni a 21 hétbe és most van kezdőben igazán terhes hasnak látszani! :) Igazából egyén függő, én úgy vettem észre h általában a laza hasfalú nőknek kezd látszik előbb a hasuk, de persze mindig van kivételek! :)
2013. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!