Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan lenne a legjobb a...

SOS! Hogyan lenne a legjobb a reggeli?

Figyelt kérdés

Hajnalban megyek dolgozni,4 kor kelek.

Még mielőtt elmegyek,ennem kell valamit,hogy ne legyek rosszul 1/2 8 ig,míg munkahelyemen a reggeli szünet van.


Szóval mit egyek itthon és bent,hogy jól lakjak,de ne is legyen nagyon hizlaló.

Következőket vettem ma:

-2 db korpás zsömle

-Győri Édes jó reggelt

-sima kefír


Miket egyek,hogy jó legyen?

Ja és a kávé,anélkül nem tudok elindulni.:S


Fontos lenne a válasz!

Köszi előre is!

Üdv!


2010. aug. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

szerintem a győri édes felesleges teljesen, hízlaló és csak felviszi a vércukorszinted.

nekem a legtáplálóbb reggeli az a zabkása. ha azt reggelizek akkor tuti 1-2ig nem leszek éhes, jól eltelít és tápláló is, de mégis egészséges mivel magas a rostartalma, és lassan felszívódó szénhidrát.

2010. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

- 2 db korpás zsömle vajjal, és szalámi,vagy sonkával. :)

- Egy narancs.

- A győri édes keksz.

- A kefír.

- Egy gyümölcsös joghurt.

- A kávéd. :)

- Egy tál műzli.


+ A munkahelyedre bevihetsz egy joghurtos italt, amit néha szürcsölgetsz,és vannak benne gyümölcsdarabok,amik kicsit csökkentik az étvágyad. :)


Sok sikert! :D

2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kávé

2 szendvics, ízlés szerint

1 joghurt

pár szem gyümölcs/zöldség

2010. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem a kefir jó vagy ehetsz (Bakony)joghurtot is,és keverd össze párolt kölessel,felkockázott (1db)almával és kevés citromlével izesitsd!Ez egészséges is és tuti kibirod 1/2 8-ig!;)

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Én a fehérjét hiányolom az összes étrendből, ami itt van. Hízlaldának ok, de diétánál nem szénhidrátot kéne enni ilyen töményen, hanem fehérjét.
2010. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy a fehérjétől nem laksz jól. regglire pedig szénhidrát kell hogy bírja a napi teendőket az ember! nem egésznap kell szendvicseket enni, de regglire főleg az a jó
2010. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!