Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék a mellemen...

Mit tehetnék a mellemen kialakuló striák ellen?

Figyelt kérdés
Még csak 25 hetes vagyok, de már tele vannak a melleim vörös striákkal, pedig naponta krémezem szinte a terhesség elejétől. S mi lesz még ezután, ha már most így néznek ki? :(
2009. okt. 18. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elfogadni. ha visszafogysz nagyon szép lesz, kicsit látszani fog a gyöngyházas csík, de csak közerlrpk, javítani nem lehet rajta semmi krémmel, semmi plasztikai beavatkozással, csak sok folyadékal, hogy rugalmas legyen a bőr, és tornával majd ha meglesz a baba és meegint szabad...
2009. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna semmit, ez adottság, és nem krémezés kérdése...
2009. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is krémeztem már a legelejétől kezdve és mégis tiszta vöröscsíkos...viszont a hasamon még egy csík sincs :) Eza ztán a meglepő! 36 hetes
2009. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pocimon még nekem sincs, bár még csak 25 hetes vagyok, szóval majd most kezd el nőni igazán. A melleimen viszont már nagyon hamar megjelentek a vörös striák...
2009. okt. 19. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héttől körberepedt az egész mellem. (1,5hét leforgása alatt). Rengeteget kentem, de semmit sem ért. Rettegtem, hogy rosszabb lesz, de azóta szerencsére nem lett több.Remélem nálad is megáll! Pedig az én családomban senki sem repedt. Én vagyok a kakukktojás :( Csak abban reménykedem, hogy a hasam nem szakad szét.

34h.

2009. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!