Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat valami bajt a babának,...

Okozhat valami bajt a babának, hogy nagyon megfáztam? Remélem nem influenza. Folyik az orrom, kicsit fáj a torkom, és ami a legjobban aggaszt, hogy van egy kis hőm.37,7 volt a legmagasabb.

Figyelt kérdés
Beszéltem a dokimmal, azt mondta, hogy bármilyen lázcsillapítót szedhetek. Félek, hogy egyrészt a gyógyszertől, másrészt a láztól, és a betegségtől valami baja lesz a picinek. A vetélésen túl milyen rendellenességet okozhat a babának? 10 hetes km
2009. okt. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én 7 hetes voltam, amikor tüszős mandulagyulladásom lett. Antibiotikumot kaptam, 39 fokos lázam volt, amit csak az algopirin vitt le. Csak azt szedtem, amit az orvos engedélyezett. Nem lesz semmi baj. Ráadásul nekem utánna vegyemedence gyulladásom is lett. Ja és a mandulám miatt nem tudtam enni, ezért speciális gyógytápszert írt fel a dokim a baba miatt. Nem lett gond. Mindjárt szülni fogok. 39 hetes kismama
2009. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baj! Én a terhesség alatt kétszer is voltam lázam, mindkétszer 38.5 körül. Nekem a dokim nem engedett gyógyszert szedni, viszont szedtem homeopátiás készítményt, konkrétan oscillococsinumot (azt hiszem, így írják), amit kismamák is szedhetnek. 1-2 nap alatt láztalan voltam. A babám lassan 15 hónapos lesz és teljesen egészséges. Vigyázz Magatokra, pihenj sokat! Boldog babavárást (bárcsak újra csatlakozhatnék én is!)
2009. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam. Jövő hét hétfőn megyek a 12. hetes uh.-ra remélem minden rendben lesz. Az első válaszolónak zökkenőmentes szülést, és egészséges babát kívánok, a második válaszolónak pedig: miután 15 hónapos a bébid, már csatlakozhatsz is hozzánk a 2. törpével! :)
2009. okt. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!