Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt hasonló helyzetben...

Van itt hasonló helyzetben lévő Kismama aki nemsokára szűl és a párja külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok én 33-voltam amikor kiment a párom dolgozni még max 2-hetet lessz de baromi rosszul kezdem bírni, van egy majdnem 4-éves kislányunk is, mit tanácsolnátok, hogy viselhetném könnyebben?
2009. okt. 19. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

én még nem tartok szülés előtt, még csak 8 hetes vagyok, de a párom jövőhónap vége környékén megy ki Ausztriába dolgozni (az esküvőnk után). Még ki sem ment, de már most félek, hogy milyen lesz egyedül. Én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy foglald le magad valamivel, és próbáld meg nem számolni a napokat. Tudom, nagyon nehéz. Bár én még nem vagyok hasonló helyzetben, de mire szülni fogok, addigra az én párom sem lesz itthon, és én is tartok tőle. De ki fogod bírni. Gondolj arra, hogy a párod azért ment ki, hogy neked és a piciknek jobb legyen, ez megnyugtat, és lebegjen az a szemed előtt, hogy két hét múlva ismét itthon lesz.

Én szorítok neked, és hiszem hogy ki fogod bírni, eddig is nagyon erős nő voltál, ügyesen el fogod viselni azt a két hetet.

Amúgy gratulálok a babához.

Üdv: Babybogyó87

2009. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!! én holnap leszek 26 hetes és a párom állandó északás ujságot hord este pestről miskolcra és este6kor elindul reggel 10revan itthon 1330tól alszik szóval ugyan az ha külfölön dolgozna csak annyiba reménykedem nem este fog rám jönni a szülés hogy ö is ott legyen ha nem akkor igy jártam!!!:)de utolsó 1hétbe már vannak jelentkezök akik velem lenének esténként!!nagyon boldog baba várást és kellemes szülést kivánok neked!!!!!!!és a többieknek is!!fel a fejjel!!!
2009. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, meg van 3 honapom, kulfoldon elunk. A paromnak gyakran kell utaznia es nehezen viselem az egyedulletet. Hianyzik a pocakomra tett keze, es a babuci sem tudja hova tenni, hogy a "mely hang" hova tunik idonkent..

En ilyenkor bujom az internetet, nezelodom hogy meg mit kell vennunk, forumokat olvasgatok (mint most is), babaujsagokat olvasok es beiratkoztam egy terhes-joga tanfolyamra... Igy jobban mulik az ido.

Az egyik munkatarsam mindenkepp ott akart lenni mikor a felesege szult, de kulfoldon dolgozott ezert "tervezett szulest" valasztottak... Neked erre nem lesz szukseged, mert a ferjed addigra otthon lesz melletted!

Kitartas! 2 het nem a vilag vege!!

2009. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
szia ! az én párom egy hónappal a szülés előtt ment külföldre dolgozni nem láthatta kisfiát megszületni ! a munka miatt nem is bírt haza jönni és 3 hónapos volt a kisfiunk mikor először látta ! másfél évig éltünk külön ! ő külföld mi meg otthon ! nem volt könnyű de arra kell gondolni hogy mindent miattatok tesz , hogy nektek legyen jó ! neki sem könnyű abban biztos vagyok de mindent megtesz azért hogy könnyebben tudjatok boldogulni !azt a 2 hetet ki lehet bírni ! gondolj bele nekem 18 hónap volt !! kitartás és ne idegeskedj hamar el fog telni az idő és újra együtt lesztek !!
2009. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat nagyon aranyosak vagytok!Tényleg nem sok az a 2-hét,bár én kétlem,hogy 1-2-évet bírnék olyan erőssen mint néhányan.:-)Boldog babavárást!
2009. okt. 20. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:

az én párom is külföldön van :-(,és mi sem tudjuk hogy tudjuk megoldani a szülést mert én is nagyon szeretném ha mellettünk lenne a nagy napon és hát nyilván apa is.most a 34 hétben vagyunk és hát nem tudom mikor akar a kisfiunk világra jönni!de 2 hét azt simán kibirod hidd el !nekem is nagyon hiányzik a párom és igy a vége felé inkább lelkileg nagyon nehéz,de ez van,neki sem könnyü mert nagyon szerette simizni vagy fogni a pocikám!

a legjobbakat nektek,és kitartást!!

2009. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!