Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosan akadtam ki, mégis mit...

Jogosan akadtam ki, mégis mit képzel a legtöbb emberke magáról, és még én vagyok a nagypofájú meg a tiszteletlen?

Figyelt kérdés
Szóval állok a buszpálya udvaron nagy pocakkal öt hónapos terhesen, nem messze tőllem két ötvenes kikent ki fent vén asszony. Egyszer észre veszem hogy az egyik úgy néz rám mint aki gyilkolt. Már megszoktam nem is érdekelt. Aztán hallom hogy nagyon élénken tárgyalnak valamiről. Gyanus volt ezért kissé közelebb álltam. S a következő beszélgetés hangzott el. Ez se tud mást csak gyereket szülni, a férje meg tartsa el őket. Inkább dolgozni menne az ilyen. Erre én azt mertem nekik felelni hogyha valami bajuk van akkor a szemembe mondják, egyébként meg én ahhoz értek hogy szüljek ők meg ahhoz hogy pletykáljanak és mindenbe bele üssék az orrukat. Persze egyből megsértődtek. Hogy én mégis mit képzelek meg hogy beszélek velük. Miért nekik csak mert unatkozó úri asszonyok mindent szabad? Na és ha fiatalon van két gyerekem mi közük hozzá, nekik öt van mégse szólnak érte. Nem is értem mit engednek meg maguknak az emberek mostanában.
2013. júl. 17. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, TE szóltál bele az ő magán beszélgetésükbe, úgyhogy én nem adok neked igazat. Arról beszélnek, akiről akarnak. Fordított esetben: ha nem egyedül vagy, hanem mondjuk egy barátnőddel, akivel kitárgyaljátok éppen a két nőt, hogy hogy néznek ki, vagy ilyesmi, igencsak meglepődnél, ha az egyik rád förmedne! Ugye? Azt mondanád, hogy arról beszélsz, akiről akarsz, mi köze hozzá! Úgyhogy én nem kapnám úgy fel a vizet.

4 gyerekem van, fiatal vagyok, akkor sem értek veled egyet. (Lehet lepontozni.)

2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: attól még persze, igazad van, semmi közük hozzá, hogy mennyi gyereked van. És még valami: egy ötvenes nő azért nem vénasszony.
2013. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
11es!Az ilyen baromi nagy intelligencia hiányra és neveletlenségre vall a véndögöktől.Inkább ezzel foglalkoznának meg a betegségeikkel.Föjj de utálom a mocskos öregeket!
2013. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Én 26 éves voltam, mikor vártam a kislányunkat. Mentem az utcán és egy vénasszony odajött, hogy én milyen egy utolsó kva vagyok, csak bszni tudok, de most aztán így jártam, mert jól felcsináltak, aztán majd dob a csávóm egy felnőtt nőért... Hirtelen nem tudtam mit csinálni, elsírtam magam. Egy fiatal srác jött oda és takarította el a "hölgyet"...
2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Én a buszon láttam egy hasonló esetet, épp jöttem éves kontrollról a pulmonológiáról. Tehát jöttem hazafele busszal, amikor felszállt a buszra egy hatalmas pocakos csajszi, nem lehetett több 25-nél, én álltam meg velem együtt rengetegen (rengeteg vénasszonnyal), mert foglalt volt az összes hely. Megálltunk az első megállónál, egy ember leszállt, a csaj indult meg a hely felé, majd bevágott elé egy mocskos, büdös, nagypofájú vénség, hogy: majd nem képzeli kisasszony, hogy 2 szatyrom van és magának adom a helyet? A csaj ugye köpni-nyelni nem tudott, annyira meglepődött, hogy hogyan lehet vele valaki ekkora bunkó... Többen is meglepődtek rajta, főleg az idős bácsik, aztán odaszólt a nőnek valamelyik, hogy: bezzeg a kertedbe kapálni tudsz naphosszat, de állni meg nem. A vénasszony felállt és szó nélkül átadta a helyét a csajnak, végállomásig le sem ült egy szabad székre sem...
2013. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En 25 eves vagyok,38 hetes km,elso baba,erdelybol irok.Engem anyukam 21 evesen szult,akkor termeszetes volt 18,19 20 evesen szulni.Hozza kepest viszonylag le is vagyok maradva.Foiskolat vegeztem ,harom ev munkaviszonyom van,sajat lakas ferj.Nalunk soha nem tapasztaltam hasonlot,itt az emberek orulnek ha valaki babat var,egy nagyobb tarsasagba is ha megyunk az a reakcio hogy igy szep a no,vagy en vagyok a leg ugyesebb stb.Alltalaban,itt falun max az veri ki a biztositekot ha nem vagy hazas,esetleg 16 eves vagy.Na de az hogy huszonegy-ket evesen miert nem tanulsz,vagy dolgozol vagy miert valalsz gyereket,Hat hulyek ezek az emberek?Miert irigykednek,felnek hogy a nyugdijukat nem lesz ki eloteremtse?Ne mergelodj,egy no eleteben ez a legcsodalatossab dolog es te epp egy csodat viszel veghez,a banyak meg csak pletykalni kepesek.
2013. júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja es barmennyire is semmi kozom a beszelgetesukhoz,en is bele szoltam volna.Elozo voltam
2013. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem értem ezeket a reakciókat (én is találkoztam ilyesmivel rendesen, a kisfiamat 20 évesen szültem, a kislányomat pedig 25 évesen fogom), mert egy generációval ezelőtt még ez volt a természetes...Hogy a nők 20-25 évesen szültek, és nem 35-40 évesen (el én nem ítélek senkit, nehogy félreértsétek). Szóval ezek az idősebb nők is fiatalan kellett, hogy szüljenek. Én már orvostól is megkaptam anno, hogy mégis hogy képzelek 20 évesen szülni, holott tudjuk, hogy orvosi szempontból a 18-30 év a legideálisabb életkor a családalapításra. Nekem is van diplomám, dolgoztam is, van apa is a gyerekekhez (méghozzá egy és ugyanazon személy:D), mégis gyakran találkozni ezzel a hozzáállással. Emlékszem, egyszer megkérdezte valaki anno, hogy apja is van ennek a gyereknek? Én meg rávágtam, hogy hát szeplőtelenül fogant, természetesen nincs:)
2013. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Általában nem szokásom bele szólni mások beszélgetésébe, ám azért az már tényleg pofátlanság mikor ott állsz pár méterre tőllük és hallod hogy konkrétan rólad beszélnek. Nem is akármilyen hangnemben. Igaz nem kéne velük foglalkoznom, de nem bírtam megállni. Elvégre ők kezdték a pocskondiázást. Csak ehhez értenek állnak a piac sarkán órák hosszat és nézik hogy ki mit csinál meg pletykálnak. Ez az mikor nagyon ráérnek más dolgával foglalkozni.
2013. júl. 18. 12:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Neaggodj, a munkahelyen énis megvok áldva az ilyenekkel... van egy nagypofájú 58 éves kollégám, igazi vénkisasszony több füllel mint foggal, 8 osztállyal, meg a lakása mindjárt összedől, meg disznoól.. iszonyat arrogáns, bunkó, már sokaknak az agyára megy a stílusa miatt... Rám különösen irigy, van párom, érettségim, volt h közbe szólt amikor másokkal beszéltem, meg lehordott mindennek, még a szüleimet akiket nem is ismer... Nade, ők legalább dolgoznak rendesen, mert ez meg közmunkás... volt h visszaszóltam (bár ez elég szitu függő), de egy nálam alacsonyabb szintű emberrel vitázni se lehet mert csak azt kapom a maga ordenáré stílusába h még én vok leordítva.... Jah és nagyon pletykás ezt többen is mondták meg tudjuk
2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!