Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesem az orvos fiut...

16 hetesem az orvos fiut mondot most 20 hetes vagyok vajon fiu lesz -e vagy lány?

Figyelt kérdés
most nem látta a doki mert ugy feküdt a kicsi, a hasam is csucsos akkor már biszti hogy fiam lesz?
2008. jún. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 21. hétig azt mondták, hogy fiú, pedig addig 2-szer voltam !d-n és utána derült ki, hogy kislány:)

Már 6 hónapos a lányom.


Dia

2008. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fiut mondott a doki a 16. heten, es en azt mondtam ha megerositti legkozelebb akkor elhiszem. 20 Heten mar elfelejtett mit mondott azelott es ismet fiut mondott. Szoval eleg jok az UH manapsag es a dokik mar sok nunust es kukit lattak ennyi idosen, szoval meg tudjak kulomboztetni:D Gratulalok!
2008. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 16 hetesen mondta először, hogy fiu. Ezt a 20. héten megerősítette.
2008. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam...kétszer mondták, hogy kislány, tegnap kiderült, hogy kisfiú..:D
2008. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. jún. 26. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!