Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vok! Idáig...

24hetes terhes vok! Idáig akár hányszor vtunk u. hangon, sajna egyszer sem látták hogy mije van a kicsimnek! Feje tetejétől a talpáig láttuk, de hogy mi van a lába közt, azt nem! Az orvos azt mondja valószínű hogy lány! Ebből már nem lehet kis fiú?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A herék a 28. héten szállnak le, akkor már látni fogják, ha fiú.
2010. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az orvos nem látta, akkor ő sem lehet biztos benne, hogy lány. 34. héten voltam uh, ott is látszódik még hogy fiú/lány...persze ha megmutatja magát :)
2010. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ti nem láttátok vagy az orvos se? Mert nem mindegy. Szakavatott szem ha mutatja magát, akkor látja. Ha a doki sem látta, akkor 50-50%. :-)
2010. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az orvos sem látta!!Mi meg főleg nem...de mondom abszolút semmit nem lehetett belőle látni!!!!
2010. febr. 11. 17:27
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát én 34 hetes vagyok és még mindig nem tudta megmondani a doki,milyen nemű lesz a kis titkolózós!:)Lábtartásos és így nem látszik
2010. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a dokid azért mondta h valószinű kislány,mert állítólag a kislányok szégyenlősek,és nem igazán mutatják meg magukat.nekem sem mutatta magát.legelőször 23 hetesen muatatt valamit a lábaközéből,és azt mondta az orvos h nem látja 100 %-ra de ha tippelnie kéne akkor kislány.
2010. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előzőnek ellentmondva, az én lányom azonnal szétdobta a lábait, hát ennyit a szégyenlősségről.... :-) Nálunk már az első alkalommal azt mondta a doki, hogy 80% lány. Utána már tuti volt, tényleg az is lett. Szóval a lényeg, ha nem mutatja magát, akkor bármelyik lehet, ne éljétek bele magatokat sem egyikbe nagyon sem másikba. Jó babavárást!
2010. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!