Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni ilyenkor? 23...

Mit lehet tenni ilyenkor? 23 hetes km vagyok és nagyon kétségbe estem Ma kellett visszamennem az Onkológiára és közölték velem, hogy magas kockázatú HPV vírusom van. És ha ez még nem lenne elég a méhszályamon vérzékeny elváltozást találtak.

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-esnek igaza van! A nemi eletet elo nok gyakorlatilag 100%-ban hpv fertozottek (kiveve az a generacio, amelyiket mar oltanak) es sokunknak van magaskockazatu. Nem minden fertozottsegbol lesz elvaltozas. Nekem evekkel a tipizalas utan lett elvaltozasom es csak fel evvel az elso rossz cito utan mutottek, addig ilyen-olyan kupokkal probaltak kezelni. Aztan sikeres mutet es mutet utan 3 honappal p2. Szoval nincs itt a vilag vege, megszulsz, es ha meg mindig rossz a citod, lesz egy kisebb muteted, kb 1,5 cm-es darabot szoktak eltavolitani, ezzel altalaban vege...
2013. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor gondolkodjunk pozitivan,hogy nem lesz semmi baj.
2013. júl. 20. 21:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Helyes! ;-) Koncentralj a babara es arra, h minden rendben lesz!
2013. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!