Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly szültem az első babámat...

Tavaly szültem az első babámat és a 36. hét után kiderült, hogy toxémiás vagyok. Azonnal császároztak. Februárban fogom szülni a második babát és érdekelne, hogy vajon ismét elkezd e a májam enzimket termelni, lesz e gond?

Figyelt kérdés
Ilyen jellegű problémáitok voltak e?
2009. okt. 21. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre. Viszont szeretném megkérdezni tőled, hogy hogyan derült ki, hogy toxémiás vagy?

Mik voltak a jelei?

2009. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Az volt a baj, hogy semmi tünetem nem volt. Bementem egy egyszerű havi vizsgálatra, a doki azt mondta h minden rendben. Csináltak labort és du. hívott az orvos, h azonnal be kell feküdnöm másnap. Következett még egy labor, és miután az még rosszabb eredményt mutatott még aznap este megcsászároztak. Szóval a máj elkezdett mérget termelni... Lehet, hogy másnapra már lett volna vmi tünet, most viszont sűrűbben nézik a laborokat. Kiváncsi volnék, hogy akinek volt ilyen annak másodszor is lett e...

2009. okt. 21. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is toxémiás voltam az első babával,nekem is sürgősségi császárom volt,most 36 hetes vagyok a másodikkal,eddig semmi hál'Istennek.De valószínűleg nem is lesz, eléggé utánaolvastam a témának,állítólag az első toxémia alkalmával olyan enzimek termelődnek, amik a 2.terhesség alkalmával már védik a méhlepényt, úh.elég kis százalékos az újbóli megismétlődés.Ne izgulj, nem lesz semmi!
2009. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most kicsit megnyugtatott.... :-))
2009. okt. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!