Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban igaz, hogy ahogy a...

Valóban igaz, hogy ahogy a terhesség alatt mozog a babó, születése után is akkor lesz aktív?

Figyelt kérdés
pl. ha hajnalban érzem a mozgást, akkor születés után is már kel hajnalban? Vagy ha napközben, akkor nappal lesz fent?
2009. okt. 22. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondaani.De...

A lányom rengetegeet mozgott éjjel is,és mióta megszületett 20 hónapja alig volt pár éjszakám amit végigaludhattam volna.

Mostanában kezd ráállni az átalvásra,ez azt jelenti nála,hogy 1 hónapban kb 5x alussza a´t.

Születe´se óta keveset alszik.ez van.....

2009. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereke van, ezt így nem vettem észre, de olvasni olvasok róla :)
2009. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jav: gyerekeM
2009. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

SZia! Ezt arra értik, hogy amelyik baba a pocakban sokat ficánkol, az kint is eleven, mozgós baba lesz. Nem azt, hogy akkor hajnalban fog kelni vagy ilyesmi.

Emlékszem 26 hetes uh már azt mondták hogy ilyen aktív babával még nem találkoztak, most 7 hónapos a lányom és szerintem állati rossz lesz, nagyon eleven már most.

2009. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom, hogy a lányom rengeteget mozgott a pocakomban, még a legvégén is egyfolytában, és kint sincs másképp. Még pelenkázni is nehéz mert jár a keze-lába. De azért éjjel alszik, csak enni kel fel.

Boldog babavárást!

3 hetes kislány anyucija

2009. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondta anyám,hogy amikor bennem mozog,akkor fog születése után is aktív lenni.Hát,lehet benne valami,mégiscsak felnevelt 2gyereket.:) Viszont akkor én ahogy behunyom este a szemem,már kelhetek is majd fel!:D

22hetes

2009. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az én fiam a pocakomban szinte egész nap aktív volt.és ez most sincs másképp.főleg a vége felé volt az hogy amint lepihentem,abban a percben ő kelt,na meg hajnalban ébresztett.és ez most is így van.ma pl a lassan 12hónapos fiacskám hajnali 5kor keltett,általában olyan 6-7között kelünk.és éjjel is sokat megébred...

szóval figyelj,és szokj hozzá :-)

boldog babavárást

2009. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk így van. Terhesség alatt állandóan ficergett a pocimban, még mondtam is, hogy ilyen nincs, sosem alszik? Már két hónapos és a legnagyobb gondunk az alvás. Napi 8-9 órát alszik az éjszakákkal együtt, szóval nekem amilyen a hasamban volt olyan idekint is.

2009. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről valamit, sőt állítólag éjszaka amikor felkelsz akkor kell majd szoptatnod is. Hát nem tudom. Nekem a nyári melegben és ha süt a nap alig mozog, na de mióta ilyen hüvös lett, egész nap kalimpál. Este meg olyan csendes, hogy csudajó :-), majd kiderül ha kint lesz.... :-)
2009. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!