Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, aki sokat...

Van köztetek olyan, aki sokat szédül? Mitől lehet? Hogy lehet megelőzni/gyógyítani? Először két hete szédültem egy napot, de mostmár két napja szédülök zsinórban. Védőnő csak pislog orvos sem mond semmit.

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat?
2013. júl. 24. 09:59
 1/5 Timcsikusz ***** válasza:

Jó lenne tudni milyen idős kismama vagy.

A terhesség elején sokkal jelemzőbb a szédülés a hormonok miatt stb stb..

Egyébként én is sokat szédelgek és pár napja jobban is mint szoktam de ez a meleg miatt lehet.Olvass utána mennyi minden okozhatja egy terhes nőnél.Pl le esik a vércukor,túlhajtod magad,vérnyomás probléma,stb.

Azért a vérnyomásodra figyelj és arra hogy egyél rendesen.

Sajnos elég jellemző terhességi tünet ne akadj ki azért annyira::)

2013. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timcsikusz ***** válasza:
Ja és 30 hkm vagyok:)
2013. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is végig szédóültem mindkét terhességem alatt. Szőlőcukor, hideg levegő használt nekem. ÉS Graphitus c30 homeós szerből 2 golyó gyorsan a szájba, már ha használasz homeopátiát-
2013. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 26 hetet töltöm ma. :)

Terheléses vércukrom jó lett, vérnyomásom állandó, "csak" vizesedek.

2013. júl. 24. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás? Cukor?
2013. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!