Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátia? Bővebben lent.

Homeopátia? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Több kérdés is lenne egyszerre! :)

1. Arra lennék kíváncsi, hogy ki az, aki szedett a szülés megkönnyítése érdekében homeopátiás szereket és hogy vajon segítette-e ez a szülést?

Nekem most egy kúrát írt a doki (pulsatilla, caulophyllum, cimicifuga), anno az első gyereknél csak caulophyllum volt.

2. Akik alkalmazták ezeket tényleg rövid idő alatt szültek? Én az elsőt 4 óra alatt szültem és szedtem - de csak a caulophyllumot -, akkor most megint van esélyem a gyors szülésre?

3. A málnalevél teát lehet mellette inni?

4. Kinek mennyi idő múlva indult meg a szülése onnantól kezdve, hogy elkezdte szedni ezeket?

Köszönöm ha válaszoltok!

34 hetes km


2009. okt. 22. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én szedtem az egyiket a 3 közül, de már nem tudom megmondani, hogy melyiket! (bocs) 27 hetesen kezdtem el, és egy hét után kopogtatott a törpe! Bár nem hiszem, hogy ettől, inkább a tavalyi "nyárias" novembernek köszönhetően! Éjjel kezdődött minden (kb 2 órától már 7 perces fájások), és délelőtt 10-re lett meg a tündérkém! Viszont én közben nem szedtem már a bogyókat! Nekem az a véleményem, hogy szedd amit mondtak, ez ártani nem fog biztosan!

2009. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem 2 féle homeós bogyót és ittam a málnalevélteát is. Én túlhordtam a bébimet, így indított szülés volt. Volt tágító, burokrepesztés, epidurális, meg ilyenek és 5 óra alatt meglett. Szerintem ez gyorsnak számít, de nem tudom, hogy a szerektől-e.

Az biztos a következőnél is szedni fogom, ártani nem árt.

7,5 hós gyönyörű kislány anyukája

2009. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Gondolom 37 hetes voltál. :) Nekem is az rémlik, hogy kb. 1-1,5 hétig szedtem anno azt amit írtam és utána jött a fiam, de most mondták, hogy kezdjem el a 34. héten, mert az elsőt túlhordtam, igaz későn kezdtem a szedést. Én elkezdtem, majd kiderül.... :)

2009. okt. 22. 14:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! :)
2009. okt. 22. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:55: :O 28 hetesen szültél??? :S remélem csak elírtad!!!

kérdező: örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, én is fogok homeózni, pont ezeket fogom szedni + a tea, kíváncsi vagyok, de bízom benne, és ha más nem is, majd ez segít :)

könnyű és gyors szülést kívánok!

34h km

2009. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én hiszem, hogy az előző szülésem ezért volt ilyen rövid, ugyanis teljesen zárt voltam, mikor bekerültem a szülőszobára és 4 óra múlva már meg is volt a fiam. Csak kíváncsi vagyok, hogy ez puszta véletlen-e, vagy másnak is hasonlóak a tapasztalatai. :) Én is 34 hetes vagyok.

Neked is könnyű és gyors szülést kívánok!

2009. okt. 22. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
köszi, remélem írnak véleményt :)
2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek nem jön be. Én már nem tudom, higgyek-e benne??


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belekérdezek, de írnál nekem privit, hogy pontosan hogy írta Neked ki a kúrát a doki, mert én is szeretnék szedni.

Az első szülésnél nem szedtem semmit, és túlhordtam és 14 óra után lett csak meg a pici, ráadásul indított volt...

A málnalevelet is fogom inni a 36. hét után az tuti.

Nekem az segített már a méh regenerálódásában is egy januári missed ab után. Én hiszek ezekben a teákban is, mert hamar teherbe estem (rögtön), ahogy alkalmaztam őket...

33 hetes km

2009. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

36 hetesen kezdtem és a 39. hét első napján szültem. Eleinte 2-3 naponta ettem a caulophyllumt és ittam a málnalevelet, az utolsó héten naponta.

Az első fájástól 3 óra alatt született meg a babó, nagyon gyorsan tágultam, nem is volt idő /meg értelme sem/ a szülés alatt semmit szedni - örültem, hogy nem az autóban szültem.

Biztosan alkati kérdés ez, de egy próbát megér.

2009. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!