Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátia? Bővebben lent.

Homeopátia? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Több kérdés is lenne egyszerre! :)

1. Arra lennék kíváncsi, hogy ki az, aki szedett a szülés megkönnyítése érdekében homeopátiás szereket és hogy vajon segítette-e ez a szülést?

Nekem most egy kúrát írt a doki (pulsatilla, caulophyllum, cimicifuga), anno az első gyereknél csak caulophyllum volt.

2. Akik alkalmazták ezeket tényleg rövid idő alatt szültek? Én az elsőt 4 óra alatt szültem és szedtem - de csak a caulophyllumot -, akkor most megint van esélyem a gyors szülésre?

3. A málnalevél teát lehet mellette inni?

4. Kinek mennyi idő múlva indult meg a szülése onnantól kezdve, hogy elkezdte szedni ezeket?

Köszönöm ha válaszoltok!

34 hetes km


2009. okt. 22. 13:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

36 hetesen kezdtem szedni ugyanezeket. Nekem azt mondták előbb nem szabad. Ittam a málnalevél teát is szintén a 36 héttől. Én hiszek a homeopátiában, amikor csak lehet ezt alkalmazzuk betegségekre, fejfájásra, stb...

Ennek ellenére 41+2 naposan császároztak, mert olyan merev volt a méhszájam, hogy a doki is csodálkozott és abszolut nem tágultam semmit. Lehet alkati kérdés is, mert nekem a többi homeos bogyó segít pl a fejfájáson. Ez az egy nem jött be. De ismerősöm 5 perces fájásokkal ment be a kórházba, (előtte 3-4 órával kezdődtek a fájásai) egy óra múlva megvolt a baba. Ugyanezeket szedte.

2009. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez a homeopátia. Én a pulsatillát szedtem, de azért mert medencevégű volt a babó sokáig és a 37 hétre végre befordult. Hogy ettől-e vagy amúgy is megfordult volna mai napig nem tudom. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak ezt muszáj volt megosztanom :)
2009. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is hiszek benne, a fiam sokszor szed ilyeneket, ha beteg és ált. segít.

Én az elsőt túlhordtam, de pillanatok alatt tágultam a semmiről! Nekem most mondta a doki, hogy elkezdhetem a 34. héten. El is kezdtem, remélem bejön és most nem hordom túl és könnyű lesz. :)

2009. okt. 26. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!